E6600 sisteme R7 250 takma

Macropat

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bilgisayarıma ekran kartı alacağım.
  • İslemcim Intel Pentium Dual Core E6600 3.06 GHz
  • PSU'su da 300 watt
  • Anakartım Asus P5B
Asus R7 250 bu ekran kartını düsünmekteyim fakat kasama uyar mı uyarsa nasıl performans saglar bunu söylebilir misiniz? Oyun için alacağım ben bu ekran kartını, ona göre net bilgiler verirseniz sevinirim. Aydınlatın beni, saygılar.

Almışken iyisini alayım diyorum. Kesinlikle darboğaz yapacak mı? Merak ediyorum da. Benim bu R7 250'ye param da yetiyor açıkçası, 280 TL bütçem var. Siz ne önerirsiniz? Oyun için alacağım ben bunu 300 Watt PSU'ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 4, Max Payne 3, CS:GO, Rigorz, Battlefield 3 ve 4 vb. oyunlar işte. Asagı yukarı oyun listemde 40 tane oyun falan var. :) Bu tarz oyunlar hepsi, yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen iyi bir şeyler söyleyin.

R7 240 kullanıcısı olarak söyleyeyim gta 4 ' ü düşük ayarlarda oynayabilirsin. CSGO rahat oynatıyor yüksek ayarlarda rigorz bf3 bunları denemediğim için bilmiyorum nasıl bir performans alırsın. Eğer biraz bekleyip bütçeni arttırmayı deneyebilir sen geleceğe yönelik bir yükseltme yapman senin için daha iyi olur. Çünkü şuan R7 240 veya R7 250 gelecek olan oyunlar veya şuan ki popüler oyunları bile kaldırabilecek seviyede değil.

Malesef 280 TL bütçem var ve Salı günü alacağım. En fazla 300-320 TL'ye çıkabilir. Güzel bir şey onerin peki bana öyleyse 300 Watt için.

300w PSU'ya iyi birşey öneremem. Msı r7 240 alıp kalan parada cebinizde kalır. Risk almak istiyorsanız r7 250 alabilirsiniz ama darboğaz yaşamanız veya 300w PSU'nun yetmemesi risklerini göze almış olursunuz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı