E6700 sistem Windows 10 kaldırır mı?

admiral632

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, başlıkta da gördüğünüz üzere E6700 işlemcili bir bilgisayarım bulunuyor. Windows 7 kullanıyorum. Windows 7'ye destek kesildiği için Windows 10'a geçmek istiyorum ama oyunlarda, internette gezinirken kasma olmasını istemiyorum. Aşağıda özellikleri detaylı şekilde yazdım. Şimdiden yardımcı olacak olan herkese teşekkür ederim.

İşlemci: Pentium (R) Dual-Core E6700 3.20GHz
Bellek: 4096MB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce G210
Yaklaşık Top. Bellek: 2258 MB

Ayrıca 120 GB SSD, 300 GB HDD bulunuyor.

Yavaşlayacaktır W7'ye göre. Dene gör derim. Defender Control ile Defender'ı kapat, wud ile Update'i kapat sonra beğenmezsen geri dön.

Xeon E5430 işlemci 4 GB RAM ve HD 6750 ekran kartım var. Windows 10 kullanıyorum. Boşta RAM kullanımı 1.8 GB'a kadar çıkıyor. Sadece internette takılacaksan yeter ama oyun oynamak için 2 GB daha RAM'e ihtiyacın var.

Xeon E5430 işlemci 4 GB RAM ve HD 6750 ekran kartım var. Windows 10 kullanıyorum. Boşta RAM kullanımı 1.8 GB'a kadar RAM kullanıyor. Sadece internettr takılacaksan yeter ama oyun oynamak için 2 GB RAM'e ihtiyacın var.

Ek olarak Windows 8'den sonra bilhassa Windows 10'da RAM optimizasyonu çok iyi hale getirildi. Ben de normalde 4 GB RAM ile kullanıyordum fakat elime RAM geçince takayım dedim. 4 GB RAM ile sıkıntı çekmedim hiç, kullanımlara da kafayı çok takmayın :) Dediğim gibi sistem ihtiyacı olduğu kadarını ihtiyacı olduğu zaman kullanır, kullanımları ona göre optimize eder :)

Geri
Yukarı