E7400 sistemde video açınca siyah ekranda kalıyor

Vazopressin

Hectopat
RAM
8 GB
SSD veya HDD modeli
320 GB HDD
Ekran kartı
Intel x4500
Anakart
P5G41C-MLX
İşlemci
E7400
Herkese iyi Sosyaller,
Eski de olsa ders videolarımı izleyebildiğim bir bilgisayarım vardı. Fakat son zamanlarda çok çökmeye başladı. Artık kullanamıyorum. Olayı tamamen şöyle anlatabilirim; bilgisayardan internetten olsun yerel hafızadan veya USB bellekten herhangi bir video açtığımda bilgisayarım pat diye siyah ekranda kalıyor. Sanırım kapanmıyor çünkü işlemci fanı hala dönmeye devam ediyor. Reset atmak zorunda kalıyorum. Sıcaklık değerlerim gayet normal. 34 - 40 derece arasında seyrediyor. Ekran kartından (onboard) şüpheleniyorum. Malum ekonomik şartlardan dolayı sadece arıza tespiti için 200 TL gibi bir meblağ isteniyor. Öğrenci olduğum için bunun için pek bir bütçem yok açıkçası. İnternette çok araştırmama rağmen bir sonuca ulaşamadım. Sizlerin yardımlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

İşletim sistemi: Windows 8.1 Single Language.
Güç kaynağı: 250W Everest.

Hard diskle ilgili bir sorun olabilir mi acaba?
Herhangi bir alanda bad sector bulamamıştı HD tune pro. Sanmıyorum ama bugün tekrar bir test yapayım.

Hd Tune pro testleri temiz. Bu arada güvenli modda sıkıntısız bir şekilde videoları tam ekran izleyebiliyorum. Yardımcı olabilecek yok mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı