E8500 sisteme yükseltme önerisi

Isınmayı geçin, kartın modeli bile belli değil ve oldukça eski duruyor, almanızı önermem.

İşlemci: Intel Core 2 Duo E6600
Ekran kartı: AMD Radeon HD 5570
RAM: Kingston 667 MHz DDR2 2x2 GB

Bu şekilde almanız daha mantıklı olur, toplam 420 TL ediyor. 400 MHz ve 533 MHz RAM'ler çok eskide kaldığı için satılmıyor pek, 667 MHz attım, onlar da anakarta takınca 533 MHz hızında çalışır.

Anakart değiştirmek istemiyorsanız arkadaşın attıklarına bakabilirsiniz ama kesinlikle anakart değiştirmenizi öneriyorum, bu şekilde ekran kartı ve RAM haricinde yükseltme yapmamış gibi olursunuz. En ucuzundan G31 yonga setli bir anakart bile ya da G41, sizi ihya eder.

Bu anakarttan bende var ama iste yanmistir. PSU uymaz mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

E8500 775 pin işlemci G31M-ES2L anakart 4 GB (2x2) DDR2 RAM peki bu nasıl hepsini alirsam benimkasaya PSU'ya uygun olur mu​

E8500 775 pin işlemci G31M-ES2L anakart 4 GB (2x2) DDR2 RAM peki bu nasıl hepsini alirsam benimkasaya PSU'ya uygun olur mu​

Letqodan

E8500 775 pin işlemci G31M-ES2L anakart 4 GB (2x2) DDR2 RAM​

Tam da dediğim şeyi bulmuşsunuz :)

Ama iste ben adama yazamiyorum ekran karti hangisi.
Ben azeriyim. Bizim numara 10 rakamli. Türkiye ise 11. Biri benim yerime yazar mi? Takas da var. Ben de monitor bir de klavye var takas olur mu?

WhatsApp Image 2022-09-11 at 12.45.36.jpeg

WhatsApp Image 2022-09-11 at 12.45.32.jpeg

Kasa fani calismiyor.

Ben ıslemcıyı takmaya gıdıyorum olursa gelcem.

Ama işte ben adama yazamıyorum, ekran kartı hangisi?

Ben Azeriyim, bizim numara 10 rakamlı, Türkiye ise 11. Biri benim yerime yazar mı? Takas da var, ben de monitor, bir de klavye var. Takas olur mu?

Eki Görüntüle 1514705Eki Görüntüle 1514704

Kasa fanı çalışmıyor.

Ben işlemciyi takmaya gidiyorum, olursa geleceğim.
Güç kaynağınız çok kötü, +12V kanalından 120W verebiliyor, neredeyse hiçbir ekran kartını kaldırmaz. Bunu yükseltmek yerine sıfırdan sistem toplasanız daha iyi.

Hayir ben yazamiyorum. Türk numaram yok. Yardim edebilir misiniz? İslemci taktim fan calisiyor no Signal hatasi veriyor.

Güç kaynağınız çok kötü, +12v kanalından 120W verebiliyor, neredeyse hiçbir ekran kartını kaldırmaz. Bunu yükseltmek yerine sıfırdan sistem toplasanız daha iyi.

Bu sisteme uygun hangi PSU onerirsiniz?
Abiler benim yerime kim yazabilir adama monitor ve klavyeyle takas var mı ekran karti kac MB.

BIOS güncel olmayabilir, güncellemeyi denediniz mkardesim nasıl guncelleyeceğim bilmiyorum.

O zaman elindeki işlemci çalışmıyor veya oksitlenmiş olabilir silgi ile işlemcinin arkasındaki sarı bölgeyi sil hocam tekrar dene sonra bilgisayarı açmayı.

Abi yanlış soylemisim ozur dilerim ikisi de ayni GHz oldugundan benim elimdeki E7300 sistemim bunu destekliyor mu?

BIOS güncel olmayabilir, güncellemeyi denediniz mi?

Nasıl guncelleyeceğim benim elimdeki islemci E7300 ana kartim destekliyor mu?

Cevap verireseniz sevinirim.

Abi yanlış söylemişim, özür dilerim. İkisi de aynı GHz olduğundan, benim elimdeki E7300. Sistemim bunu destekliyor mu?

Nasil güncelleyeceğim? Benim elimdeki işlemci E7300, anakartım destekliyor mu?
Desteklemiyor, sistemin açılmama sebebi de o zaten. BIOS güncellemesiyle bile açılmaz.

Desteklemiyor, sistemin açılmama sebebi de o zaten. BIOS güncellemesiyle bile açılmaz.

Cok cok teşekkür ederim abi cok sağ ol.

Cok cok teşekkür ederim abi cok sağ ol.

Abi benim yerime ilandaki adama yazabilir misin?

Abi benim adamla konusamiyorum sen benim yerime konusur musun? Hani ekran karti kac MB monitor ile takas var mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...2l-anakart-4gb-2x2-ddr2-ram-1035273484/detay/ ilan bu abi.

Yeni konular

Geri
Yukarı