E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

USB ile takılıyken ledin kapatıldığını sanmıyorum, ayrıca Windows 10 için olan driver çalışmıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu anda Türkiye'de Drop Plus satan bir mağaza var ve fiyatı 800TL. Bir ay önce 400TL' ye satılıyordu. Fiyatı oldukça fazla. Bu durumda eksa E900Pro gerçekten çok iyi ve tercih edilebilir kulaklık. Her şey dahil 215TL'ye, Türkiye' deki fiyatı oldukça fazla olan bir kulaklığa sahip olmak çok iyi.

@Tolga Samet hocam kupon kardeşliği nasıl yapabilirim? Hazır indirimdeyken Drop Plus modelini alayım diyorum. Yardımcı olur musunuz?

@Lejax Öncelikle yeni hesapla kupon kardeşliğindeki oyunu yapın, ardından linkinize 3 yeni hesapla giriş yaptırın. 120 TL'ye kadar kupon geliyor diye hatırlıyorum. Bunun dışında ödül kardeşliği de var. Direkt 74 TL alabilirsin.

@Lejax Öncelikle yeni hesapla kupon kardeşliğindeki oyunu yapın, ardından linkinize 3 yeni hesapla giriş yaptırın. 120 TL'ye kadar kupon geliyor diye hatırlıyorum. Bunun dışında ödül kardeşliği de var. Direkt 74 TL alabilirsin.
Teşekkür ederim. Peki ikisini ayrı ayrı yapabiliyor muyum ve diğer hesaplar yeni mi olmalı?
Hocam ürün nasıl, önerir misiniz?
@Tolga Samet hocam iyi günler. Size ürün ne kadar sürede geldi? Mikrofonu çıkarılabiliyor mu? Herhangi bir sorum yaşadınız mı?

-Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to TR/IST) yazısı geldi bugün, sanırım gümrüğe az kaldı. Gümrükten hemen geçtiği takdirde kaç iş günü içerisinde gelir sizce?

Not: bilmem lazım çünkü daire numarasını yanlış girmişim.

-Despatched to OverSeas Postal Admin (From SG/SIN to TR/IST) yazısı geldi bugün, sanırım gümrüğe az kaldı. Gümrükten hemen geçtiği takdirde kaç iş günü içerisinde gelir sizce?

Not: bilmem lazım çünkü daire numarasını yanlış girmişim.
Gümrükten hemen geçmiyor, gümrüğe geldikten sonra 2-3 gün incelemesi oluyor. Gümrükten geçtiği varsayılırsa 1 günde bulunduğunuz ile, diğer 1 günde ise elinize ulaşıyor diyebilirim.

Gümrükten hemen geçmiyor, gümrüğe geldikten sonra 2-3 gün incelemesi oluyor. Gümrükten geçtiği varsayılırsa 1 günde bulunduğunuz ile, diğer 1 günde ise elinize ulaşıyor diyebilirim.
Teşekkür ederim yanıtın için kardeşim, yaklaşık 1 hafta gibi bir süreç bizi bekliyor sanırsam. Bekleyip görelim, sağ olasın :)

Teşekkür ederim yanıtın için kardeşim, yaklaşık 1 hafta gibi bir süreç bizi bekliyor sanırsam. Bekleyip görelim, sağ olasın :)
Sizden sonra alanların eline ulaşmış, sizinkinin bu kadar geç kalmasına anlam veremedim. Eninde sonunda gelecek işte, takip numaranız PTT Takip'e düştüğü an "Daire numaramı yanlış girdim." diye aramanızı tavsiye ederim.

Sizden sonra alanların eline ulaşmış, sizinkinin bu kadar geç kalmasına anlam veremedim. Eninde sonunda gelecek işte, takip numaranız PTT Takip'e düştüğü an "Daire numaramı yanlış girdim." diye aramanızı tavsiye ederim.
Doğru o da bizim şansımız ne diyelim, geç olsun da güç olmasın ne diyelim :) Evet onu takip ediyorum merak etme kardeşim çok sağ ol tekrardan.

Geri
Yukarı