E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Merhabalar. Bu sabah sipariş ettiğim E900Pro elime ulaştı. Sipariş verdikten 16 gün sonra elime ulaştı ve 23TL 10 kuruş vergisi çıktı. İlk olarak kulaklığın yastıkları oldukça yumuşak. Mikrofon kalitesi de gerçekten beni mutlu etti. Çok fazla sesten anlamayan birisiyim. Sanırım ses biraz boğuk. Önceden Rampage'in zamanında 80TL'ye aldığım SN-R7 kulaklığını kullanıyordum ona göre biraz boğuk fakat daha iyi bir ses veriyor. Mesela tarayıcımda klavye tuşlarına basıldığında sesler çıkıyormuş onu bu kulaklığı taktığımda öğrendim. Genel olarak çok beğendim. Toplamda 218TL 10kuruş ödedim ve bu fiyata alınabilecek en iyi kulaklık olduğunu düşünüyorum. Çünkü bunu almasaydım gidip HS35 alacaktım, iyi ki almamışım. Sağ olsun @Ali Pınar hocam çok yardımcı oldu teşekkür ederim. Bu arada yazılımında önerebileceğiniz bir ayar var mı acaba? Denemek isterim.

Düzelte: Boğukluk 7.1'den dolayıymış sanırım kapatınca boğukluk azaldı. Yani sorun yok :D

1 saat önce gittim kulaklığı aldım şöyle bir açıklama yapayım bu kulaklık ise bundan önceki ne.

Hem çok küçük hem çok hafif hem de çok rahat.

Adam bile 15dk aradı kulaklığı dağıtıma çıksaydı hele 2 3 günd aha beklerdim.

Hayırlı olsun. Bir fotoğraf atsan fena olmazdı. 😏

Eve daha yeni geldim fotoğrafları birazdan çekeceğim hem kendim bir konu açacağım hem de @Ali Pınar hocama yollayacağım konuyu güncelleyebilsin diye.
IMG_20210208_153001.jpg

IMG_20210208_152924.jpg

IMG_20210208_152844.jpg

IMG_20210208_152732.jpg

IMG_20210208_152753.jpg

@Ali Pınar konuyu güncelleyebilirsiniz.

Son resim pek net çıkmamış amatörlüğün zararları diyelim buna da.

Kulaklık aşırı rahat ve hafif, bassları çok güzel yansıtıyor, genel olarak çoğu ses güzel müzik dinlerken çok güzel bir deneyim yaşatmakta.

Ancak tüm sesler tamamen açıkken dip ses gelmekte çok hafifi o kadar da olsun koy odaya hoparlör niyetine Full seste kullan.

@MisakiTaro @Quanic

Geri
Yukarı