E900 Pro (Drop Plus) her şey dahil 230 TL!

Eve daha yeni geldim fotoğrafları birazdan çekeceğim hem kendim bir konu açacağım hem de @Ali Pınar hocama yollayacağım konuyu güncelleyebilsin diye.
Eki Görüntüle 870923

Eki Görüntüle 870924

Eki Görüntüle 870925

Eki Görüntüle 870927

Eki Görüntüle 870928

@Ali Pınar konuyu güncelleyebilirsiniz.

Son resim pek net çıkmamış amatörlüğün zararları diyelim buna da.

Kulaklık aşırı rahat ve hafif, bassları çok güzel yansıtıyor, genel olarak çoğu ses güzel müzik dinlerken çok güzel bir deneyim yaşatmakta.

Ancak tüm sesler tamamen açıkken dip ses gelmekte çok hafifi o kadar da olsun koy odaya hoparlör niyetine Full seste kullan.

@MisakiTaro @Quanic
Hayırlı olsun hocam çok güzel görünüyor. Ben de ya bu akşam ya da yarın itibariyle MPow air pro modelini sipariş vereceğim sanırım. Yanına da fifine k669b alıyorum. İkisi kupon kardeşliği kuponları ve jeton indirimiyle 640a geliyor. 40-50 tl civarı da vergi bekliyorum bakalım. Umarım void prodan sonra memnun eder.

@Shuichi Tatsuo peki eskisi mi geldi yenisi mi geldi? Bu arada çok güzel duruyor. 😍

Onu belirtmeyi unutmuşum yeni modeli geldi bundan sonra da eski modeli satacaklarınıda sanmam açıkçası.

Çok daha büyük beklerken minicik bir kutu ile küçücük bir kulaklık geldi elime. :D

Onu belirtmeyi unutmuşum yeni modeli geldi bundan sonra da eski modeli satacaklarınıda sanmam açıkçası.

Çok daha büyük beklerken minicik bir kutu ile küçücük bir kulaklık geldi elime. :D
Hocam zaten videolardan da küçük gözüküyordu. Benim için over-ear değil on-ear olur kesinlikle. Yine de mikrofonu için değer. Gidip şimdi ek olarak mikrofona para veriyorum sırf wireless kulaklık almak için. 640 TL'ye zorla çıktım bakalım ben de kendi konumu açarım ikisi de gelince.

Aynı şeyi ben de yaşadım, hafif ve küçük beklemiyordum açıkçası. Pedlerdeki buruşukluk ise 1 gün içerisinde geçiyor, ilk geldiğinde şekil almıyorlar ancak 1 gün sonra olması gereken gibi oluyor. Hayırlı olsun, yeşil rengini mi alsaydım dedirtti açıkçası :)
Umarım Void Pro'dan sonra memnun eder.
Void Pro ile ne gibi bir sorun yaşadınız da bunun memnun etmesini bekliyorsunuz? Tamam, E900 Pro iyidir ancak bi' Void Pro edeceğini zannetmiyorum.

Aynı şeyi ben de yaşadım, hafif ve küçük beklemiyordum açıkçası. Pedlerdeki buruşukluk ise 1 gün içerisinde geçiyor, ilk geldiğinde şekil almıyorlar ancak 1 gün sonra olması gereken gibi oluyor. Hayırlı olsun, yeşil rengini mi alsaydım dedirtti açıkçası :)

Void Pro ile ne gibi bir sorun yaşadınız da bunun memnun etmesini bekliyorsunuz? Tamam, E900 Pro iyidir ancak bi' Void Pro edeceğini zannetmiyorum.
Hocam kendim müzik performansına önem veren biriyim ve ek olarak 2 müzik kulaklığım var ancak günde 2 şer saatten fazla takınca rahatsız ediyorlar. Günde 15-18 saat pc başında kalınca Voide geçtim ancak 180 liralık Jabra move style edition gibi bile değil. Marshall major 2 ile karşılaştırmıyorum bile. Soundstage olarak çok kötü ve midler boğuluyor. Treble çok az ve EQ dan boostlarsak bozuluyor. Üstelik günde 1 kez de 10-20 saniye boyunca sadece cızırtı veriyor. Fiyat olarak ucuz olsa bile müzik seven birisi için alınmaz. Müzikte berbat kendisi.

Sipariş verirken adres kısmında pasaport bilgisi diye bir kısım var. Orda bir şey yazmamız gerekiyor mu?

4 gündür böyle kaldı, sizce normal mi?
Screenshot_2021-02-09-11-00-13-677_com.alibaba.aliexpresshd.jpg

Teşekkür ederim brom. Sonrasında kaç günde geldi?

12 günde şehir postanesine geldi geçen salı düne kadar da dağıtıma çıkarmadılar ürünümü 6 gün boyunca bende dün gidip elden teslim aldım onlardan hayır gelmeyeceğini anlayarak.

Geri
Yukarı