E900 Pro (Drop Plus) İncelemesi

Nasıl istersen.

Dersen ben 7.1 kullanmak isterim diye USB ile bağlantı yap.

Maalesef jak ile kullanmak zorundayım. Çünkü USB ile kullanırken örneğin Discord üzerinden konuşma yaparken bir uygulamayı kapattığımda veya girdiğimde Discord odasındaki sesleri duymamaya başlıyorum ta ki odaya çık gir yapana kadar. Dün tekrar test ettim. Discord ayar yapmaya çalışırken aynı zamanda EKSA ile ayarları değiştirdiğim anda direkt kopukluk oluyor Discord mikrofon iletilmiyor ta ki giriş aygıtını değiştirene kadar. Çözümünü bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta arkadaşlarım kendi seslerinin benden geri geldiğini söylüyorlar. Başka bu sorunu yaşayan var mı? Nasıl çözebilirim?

Arkadaşlar selam. Bende Rampage Drop Plus var. Rekabetçi oyunlar için EQ ayarı olan biri varsa atabilir mi? Ne kadar uğraşsam da tam olarak istediğimi alamıyorum gibi geliyor.

Merhabalar, Rampage Drop Plus inceleyen kişilerin ürünün 7.1 performansını beğendiğini gördüm. E900 Pro'da ise bir sürü şikayet var. Bunun sebebi tam olarak nedir ? İki ürün arasındaki yazılımsal ayarlarda herhangi bir farklılık mı var ? Cevaplayabilirseniz sevinirim.

Ben görmedim.

Verilen parasına göre 7.1'i idare eder düzeyde çok iyi değil çok kötü de değil.

Arkadaşlar selam. Bende Rampage Drop Plus var. Rekabetçi oyunlar için EQ ayarı olan biri varsa atabilir mi? Ne kadar uğraşsam da tam olarak istediğimi alamıyorum gibi geliyor.

Sırasıyla: 5-5-0-0-0-3-3-5-8-10

Hocam içinden pc için usb gırısı bulunuyor mu jak gırıslerim bozukta

Hocam postu uyandırdığım için kusura bakmayın, artık malum kurlar dolayısıyla rampage versiyonu almak daha mantıklı değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…