Çözüldü EA desktop indirilemedi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ben de bu sorunla birkaç gündür uğraşıyorum. Sonunda bir siteden çözümüne ulaştım. Şu şekilde çözdüm: Ben Windows arama yerine "kullanıcı hesabı kontrol ayarlarını değiştir" (Eğer PC dilin İngilizce ise Windows arama yerine UAC yazıp bulabilirsin.) yaz. Eğer o ayar en alttaysa en yukarı çekip PC'yi yeniden başlatıp bir daha dene. Ben bu şekilde sorunumu çözdüm.
Ben de bu sorunla birkaç gündür uğraşıyorum. Sonunda bir siteden çözümüne ulaştım. Şu şekilde çözdüm: Ben Windows arama yerine "kullanıcı hesabı kontrol ayarlarını değiştir" (Eğer PC dilin İngilizce ise Windows arama yerine UAC yazıp bulabilirsin.) yaz. Eğer o ayar en alttaysa en yukarı çekip PC'yi yeniden başlatıp bir daha dene. Ben bu şekilde sorunumu çözdüm.

Çözüm
Uygulamayı indirdim dün. Battlefield 5'i indirmeye başladım. Gece durdurup PC'yi kapattım. Bugün girmeye çalışınca dosya eksik hatası aldım. Uygulamayı geri indirin dedi. Installer üzerinden denedim ama uygulamayı yüklü gördü. Dosyaları silip denedim sonuç aynı.

Geri
Yukarı