EA desktop Steam'den aldığım EA Play'i görmüyor

Yer
Malatya
Geçtiğimiz gün EA Play almıştım. Origin'i de hata verdiği için silmem gerekti. EA desktop indirdim, hesabımı Steam'e bağladım fakat EA Desktop'ta oyunlar gözükmüyor. Origin'i başka bir bilgisayarda kurup baktım o görüyor ve oynatıyor. EA Desktop'ta gözükmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

Hocam, EA Play aboneliği farklıdır. Steam, Origin, Xbox ve PS için farklı özellikleri vardır. Steam EA Play de oyunları Origin üzerinden oynatır. Arkadaşlar da baksınlar. Çözümü vardır.

Geçtiğimiz gün EA Play almıştım. Origin'i de hata verdiği için silmem gerekti. EA desktop indirdim, hesabımı Steam'e bağladım fakat EA Desktop'ta oyunlar gözükmüyor. Origin'i başka bir bilgisayarda kurup baktım o görüyor ve oynatıyor. EA Desktop'ta gözükmüyor. Sorunu nasıl çözebilirim?

EA Play oyunlarınızı Steam kütüphanenize aktardınız mı?

evet aktardım ve indirdim. Battlefield 1'i açmaya çalışıyorum ama Origin indirmemi istiyor. Ve bilgisayarımda da sıkıntı olduğu için inmiyor. Eğer tek çözüm Origin ise, mecburen bilgisayara format atacağım.
Oyunu originden açıyor diye biliyorum. Epic Games üzerinden Battlefront 2 oynamak istersem otomatik olarak origine yönlendiriyor.

Hocam konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın ancak bulamadım bunu nasıl yapacağımı, Game Pass'ten gelen EA Play'de ki oyunları Steam'den oynamam mümkün mü? (oyun ekle kısmı dışında)
Hayır maalesef. Game Pass'ten gelen EA Play'e EA Desktop'dan, Steam' den gelene de Origin'den erişebilirsiniz sadece diye biliyorum.

Geri
Yukarı