EA Desktop'ta EA Play üyeliği gözükmüyor

EmperoX

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar. Ekte görüldüğü üzere Xbox Game Pass + EA Play üyeliğim var fakat üyeliğim EA Desktop uygulamasında gözükmüyor. Daha önce gözüküyordu lakin bugün giriş yaptığımda koleksiyonuma oyun ekleyemez oldum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Koleksiyona eklediğim oyunları indirebiliyorum ve oynayabiliyorum ama yeni oyun ekleyemiyorum.
Not 2: Daha önce forumda buna benzer konular açılmış fakat bir çözüm bulunamamış.

Adsız.png

Adsız2.png

Adsız3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox uygulamasından EA Play oyunlarını indirebiliyorsunuz sadece. Yani bende böyle oluyor bende de EA Desktop'ta EA Play gözükmüyor.

Xbox uygulamasından EA Play oyunlarını indirebiliyorsunuz sadece. Yani bende böyle oluyor bende de EA Desktop'ta EA Play gözükmüyor.
FIFA 18 indirmiştim. Ona girince düzeldi kendi kendine. Betada olduğu için galiba böyle değişik sorunlar olabiliyor.

Adsız.png

Bende Xbox uygulamasından 'yükle'ye tıklayınca EA Desktop'a yönlendiriyor.

FIFA 18 indirmiştim. Ona girince düzeldi kendi kendine. Betada olduğu için galiba böyle değişik sorunlar olabiliyor.

Eki Görüntüle 949269

Bende Xbox uygulamasından 'yükle'ye tıklayınca EA Desktop'a yönlendiriyor.
Bende de öyle oluyor hocam.
Bende de düzeldi o sorun. Beta olduğu için sorun çıkarıyor bazen.

Geri
Yukarı