EA FC 24 daha indirime girer mi?

merkaNz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, PlayStation 5 kullanıcısıyım ve EA FC 24 Black Friday indirimleri ile %50 indirime girerek 700 TL olmuş. Şu anda alacak bütçem var fakat şimdi mi alsam daha ucuza gelir yoksa yılbaşı indirimlerinde daha büyük bir indirim görür mü merak ediyorum. Alacağım ilk FIFA oyunu olduğu için piyasası hakkında bilgim yok. Eğer her sene bu işler ile ilgilenenler varsa, şimdi mi yoksa yılbaşında mı almam gerektiği ile ilgili tavsiye verebilir mi?

EA FC 25 duyurulana kadar maksimum %70 falan görür ona daha aylar var. Alın şimdiden oynamaya başlayın 700 TL bedava fiyat.

Merhaba, PlayStation 5 kullanıcısıyım ve EA FC 24 Black Friday indirimleri ile %50 indirime girerek 700 TL olmuş. Şu anda alacak bütçem var fakat şimdi mi alsam daha ucuza gelir yoksa yılbaşı indirimlerinde daha büyük bir indirim görür mü merak ediyorum. Alacağım ilk FIFA oyunu olduğu için piyasası hakkında bilgim yok. Eğer her sene bu işler ile ilgilenenler varsa, şimdi mi yoksa yılbaşında mı almam gerektiği ile ilgili tavsiye verebilir mi?

Eğer online oynamak için alıyorsan geciktirmenin pek bir manası yok zaten.
700 liraya düşmesi de gayet yeterli bence.
Yılbaşında değil de Mart-Nisan gibi ucuzlar o da 24 almanın pek bir manasının kalmadığı zamanlarda.
Sezon bitmiş oluyor hemen hemen zaten.

Evet normal şartlarda yılbaşından sonra daha da ucuzluyor ama bu ekonomik ortamda daha da zam gelebilir. Hatta şirketler Steam'i takip edip kuru bile değiştirebilir. Tamamen kumar yani. Ben olsam şu an alırdim. Hatta Nays'la alın daha da ucuza gelir.

Yeni konular

Geri
Yukarı