EA FC 24 Gamepad'i görmüyor

EA Play'den 839TL'ye oyunu aldım. X360CE denedim XOutput denedim Steam'e oyunu ekledim ama kolu hiçbir şekilde görmüyor. 2 saatin sonunda sinirlenip iade talebi oluşturdum. Sorunu çözebilen var mı?

EA Play'den aldım oyunu Logitech'in kolu ama okumuyor

Yapamayan arkadaşlar vigembus yazılımını yüklemeniz gerekmektedir. Yükledikten sonra PC'yi yeniden başlatıp X360 CE ye geldikten sonra ayarlarınız bu şekilde yapıp oyuna girmelisiniz. Çözüm bu kadar.

resim_2023-11-18_234735485.png

Yapamayan arkadaşlar vigembus yazılımını yüklemeniz gerekmektedir. Yükledikten sonra PC'yi yeniden başlatıp X360 CE ye geldikten sonra ayarlarınız bu şekilde yapıp oyuna girmelisiniz. Çözüm bu kadar.

Eki Görüntüle 2021411

Yazılımı yükledim X360CE gelip yaptım lakin Controller 1'de kırmızı yanıyor. O haliyle oyuna girdiğimde yeniden aynı durumla karşılaştım. Sizden de bu iki yazılımın linkini isteyebilir miyim?

ea playden 839tl ye oyunu aldım. x360ce denedim xoutput denedim steam e oyunu ekledim ama kolu hiçbir şekilde görmüyor. 2 saatin sonunda sinirlenip iade talebi oluşturdum. sorunu çözebilen var mı?
bende aynı durumdan müzdaripim şuan

Hocam oyun kolu markanız dualscohck mu Xbox mı yoksa genel ucuz konsollardan mı?

Benim genel ucuz olan kollardan 4 saattir deniyorum neredeyse bütün yabancı kaynaklardan denedim ama olmuyor anlamadığım şey 22 23 oynarken 24 oynayamıyorum (Steam'den almıştım 22-23 24'ü EA'den aldım)

Bende aynı durumdan muzdaribim şu an.

Benim genel ucuz olan kollardan 4 saattir deniyorum neredeyse bütün yabancı kaynaklardan denedim ama olmuyor anlamadığım şey 22 23 oynarken 24 oynayamıyorum (Steam'den almıştım 22-23 24'ü EA'den aldım)

Bende de sorun hala devam etmekte. Nasıl olacak bilmiyorum yoruldum artık.

Benim genel ucuz olan kollardan 4 saattir deniyorum neredeyse bütün yabancı kaynaklardan denedim ama olmuyor anlamadığım şey 22 23 oynarken 24 oynayamıyorum (Steam'den almıştım 22-23 24'ü EA'den ald.

Hocam sorunu çözdüm görseldeki X360CE sürümünü indirirseniz sorununuz çözülecektir.

Son düzenleme:
Arkadaşlar, FC 24'te gamepadinizin tuşları oyun içinde çalımıyorsa çözümünü YouTube'da paylaştım. Bunu yaparsanız çalışıyor. Sonucu yoruma yazarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, FC 24'te gamepadinizin tuşları oyun içinde çalımıyorsa çözümünü YouTube'da paylaştım. Bunu yaparsanız çalışıyor. Sonucu yoruma yazarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkadaş sayesinde çözdüm. Çok teşekkürler :)

Tek sorun, L1 L2 çalışmıyor onu nasıl çözebilirim?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı