EA FC 24 için gamepad önerisi

AliEgemen

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba. Benim futbol oyunlarıyla arkadaslarla mahalle PlayStation cafesindeki pes maçlari disinda bir aram yok. Ama FIFA uzun süredir ilgimi cekiyordu çünkü mobilini bir donem oynamıştım. Fiyatı benim için fazla olduğundan EA Play Pro ile oynamayi dusunuyorum bu sene. Şimdi sorularım şu şekilde.

1- Hiçbir tecrubem olmamasina rağmen zevk alır mıyım?

2- bilgisayardan kol bağlayıp oynamayı düşünüyorum 600'ü geçmeyecek sıfır ya da ikinci el gamepad oneriniz var mı? Ikinci el onerecekseniz alirken nelere dikkat etmeliyim?

Şimdiden onerileriniz icin teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Sıfır olarak düzgün bir şey kalmadı bu fiyatlara. İkinci el için bu konuya bakabilirsin:

FUT oynayacaksanız alışmanız zaman alır. FIFA her sene oyun çıktığında FUT kısmında ilk haftalar oynayış kusursuz derecede güzel ilerliyor akabinde bir kaç ay geçtikten sonra FUT kısmını bilerek / kasıtlı bir şekilde bozmaya başlıyorlar. Bunun haricinde rakip bir futbol oyunu olmadığı için seçenek kalmıyor, alışırsınız. EA Play Pro alın senelik 999 TL'ye geliyor ve ultimate sürüm avantajlarını elde ediyorsun, oyunu direkt satın alma kesinlikle.

Gamepad olarak o fiyata kaliteli bir gamepad var mı bilmiyorum, F310 600 TL civarlarında ancak analoğu kronik bozuk ve konforlu bir gamepad değil, almanızı tavsiye etmem. Bütçe arttırırsanız güzel gamepadler bulabilirsiniz.

FUT oynayacaksanız alışmanız zaman alır. FIFA her sene oyun çıktığında FUT kısmında ilk haftalar oynayış kusursuz derecede güzel ilerliyor akabinde bir kaç ay geçtikten sonra FUT kısmını bilerek / kasıtlı bir şekilde bozmaya başlıyorlar. Bunun haricinde rakip bir futbol oyunu olmadığı için seçenek kalmıyor, alışırsınız.

Gamepad olarak o fiyata kaliteli bir gamepad var mı bilmiyorum, F310 600 TL civarlarında ancak analoğu kronik bozuk ve konforlu bir gamepad değil, almanızı tavsiye etmem. Bütçe arttırırsanız güzel gamepadler bulabilirsiniz.
İkinci eli o yuzden yazdim belki duzgun bisey bulunur diye ondan oneriniz varmi hocam?

Hocam 600 ile çin üretimli ürünleri bile zor alırsınız
İkinci el peki?

hocam bir zamanlar ben de bakımdım ama ikinci el alınmaz gerçekten zaten gamepadler o kadar uzun giden şeyler değil o yüzden para biriktirip düzgün birşeyler alın.
Teşekkürler tavsiyeniz için düşüneyim ben bi. Son olarak seyi sorayım. Ilk gunden değil de 1 ay sonra falan başlamak zor olur mu. Market falan değişiyor zamanla diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı