EA FC 24 için gamepad önerisi

SatukBuğra1

Femtopat
Daha fazla  
Bütçeniz nedir? Çakma kol tavsiye etmem hiç dayanıklı değiller ayrıca bazı oyunlarda uyum sorunu yaşarsın çünkü bu PS4 kolu.

Hocam maksimum 800 TL ise başka çareniz yok gibi ama bence arttırıp 8BitDo almanız daha iyi olur.
Maalesef o kadar arttıramam

Hocam maksimum 800 TL ise başka çareniz yok gibi ama bence arttırıp 8BitDo almanız daha iyi olur.
8bitdo 830TL amazonda, alayım mı? ama pek alan yok o yüzden F710 alasım var

Hocam 830 TL olanın linkini atar mısınız göremedim de ben.

Hocam selam bende aynı konuda tavsiye bekliyorum. Arkadaşın dediği link şu herhalde, ama 830 TL değil ithalat depozitosu ile birlikte 999 TL. 830 TL olanı bulamadım. Başka öneriniz varsa 1000 TL'ye kadar bekliyorum. Bunu sipariş versek en erken 24 Ocak'da geliyor.

Hocam selam bende aynı konuda tavsiye bekliyorum. Arkadaşın dediği link şu herhalde, ama 830 TL değil ithalat depozitosu ile birlikte 999 TL. 830 TL olanı bulamadım. Başka öneriniz varsa 1000 TL'ye kadar bekliyorum. Bunu sipariş versek en erken 24 Ocak'da geliyor.

Yaklaşık 1 ay geçmiş konunun üzerinden 1000 TL olan ürün şu an 2000 TL gerçekten şaka gibi ülke bende Epic'ten EA FC 24 aldım bütçem 1000 TL titreşim cart curt umurumda değil tuşları beni birkaç yıl idare etsin yeter var mı öneriniz?

Geri
Yukarı