EA FC 24, korner ve gol sevinçlerinde kasma problemi

nabukhednezar

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Eczacı
Herkese merhaba, yazdığım gibi oynarken bir sorun yok fakat gol sevinci korner gibi durumlarda kasıyor drop yiyorum, var mı çözüm önerisi olan? Şimdiden çok teşekkürler.

Adata XPG Spectrix D41 TUF RGB 8 GB (1x8GB) DDR4 3200 MHz CL16 RAM
SSD: Samsung 970 EVO Plus NVMe 1TB 3500 MB okuma 3
Ekran kartı: ASUS Radeon TUF RX 6800 Gaming OC 16
Anakart: ASUS Prime B660-Plus D4 Intel B660
İşlemci: Intel Core i5-12400F 2.5GHz 18MB önbellek
Monitör: Dell 2721DGFA var hocam hepsini yazdım

AMD ekran kartlarında FIFA'da yasanan bir problem bende RX 570 vardı onda da aynı problem oluyordu Reddit'te veya youtubeda aratırsanız Radeon'dan bir ayarı acinca veya kapatinca duzeliyor hatirlamiyorum maalesef.

AMD ekran kartlarında FIFA'da yasanan bir problem bende RX 570 vardı onda da aynı problem oluyordu Reddit'te veya YouTube'da aratırsanız Radeon'dan bir ayarı acinca veya kapatinca duzeliyor hatirlamiyorum maalesef.

Sadece AMD de yaşanmıyor maalesef bende 4060 var aynı mevzu söz konusu. Bu arada çözüm bulabilen var mı?

Sadece AMD de yaşanmıyor maalesef bende 4060 var aynı mevzu söz konusu. Bu arada çözüm bulabilen var mı?

Bende de 4060 var problem yok şuan ama bazi ayarlari kisman lazim PC portu cok iyi degil oyunun telli saç ayarini kapa ve mediuma al tum goruntu kalitesi seceneklerini bir de dikey senkronizasyon açik ve Hertz monitorunun hertziyle ayni olmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı