EA FC 24 Online maçlarda gamepad takılıyor

fenerli_34

Hectopat
Merhabalar herkese. Ben Logitech F710 gamepad kullanıyorum. EA FC 24 oyununda Online sezon maçları haricinde hiç sorunsuz bir şekilde bu Gamepad'i oyunda kullanabiliyorum. Ancak Online sezon maçlarında maç yaparken Gamepad'in tuşlarına bastığım halde oyuncular maç içinde ara sıra tepki vermiyor yani pas atmıyor, şut atmıyor, yön tuşları çalışmıyor birkaç saniyelik kısa süreliğine gamepad takılıp kalıyor. Maç yaparken nadiren bu sorun oluyor. Oyuncular Online sezon maçlarında isteğim dışında ben tuşlara basmadığım halde kendi kendine hareket ediyor. Bir bakıyorum Online sezon maçında kaleci ben tuşlara basmadığım halde kendi kendine orta sahaya geliyor. Maç oynarken defans yapma tuşuna basıyorum oyuncular bazen kısa süreliğine hareketsiz kalıyor. Yani kısacası bunlara benzer bazı sorunlar oluyor oyundaki Online sezon maçlarında. Oyunun diğer tüm modlarında gamepad hiç sorunsuz bir şekilde düzgün çalışıyor. Ayrıca FIFA 23 oyununda da bu Gamepad'i hiç sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorum. Hatta daha önceki tüm FIFA serisi oyunlarda da bu gamepad ile herhangi bir sorun yaşamadım. Nedendir bilmiyorum ama EA FC 24 oyununda sadece Online sezon maçlarında gamepad ile oynarken maç içinde ara sıra bu sorunlarla karşılaştım. Bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Herkese sevgiler ve saygılar.

Son düzenleme:
Genelde internet bağlantınız kötüyse böyle sorunlar çıkıyor. Başka bir sebepten bu sorunu yaşayanı görmedim daha önce.

İnternet baglantınız ile alakalı olabilir mi?

Açıkçası internet bağlantısı ile ilgili hiçbir sorun da şu an hiç yaşamıyorum doğrusu. Zaten FIFA 23 oyunu da dahil olmak üzere diğer tüm FIFA serisi oyunlarda da Online sezon maçlarında ne bir bağlantı sorunu ne böyle bir sorun ne de başka herhangi bir sorun asla hiç yaşamadım yani. Bir bağlantı sorunu yaşamıyorum ama eğer öyle bir sorun olmuş olsaydı diğer tüm FIFA serisi oyunlarda da Online sezon maçlarında bu sorun olmaz mıydı? Ben de ilk defa bu oyunda karşılaştım bu sorunla. Ayrıca bu EA FC 24 oyununda mesela Volta modu gibi Online olan bir modda bu sorun olmuyor. Nedense Online sezon maçlarında bu sorun oluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı