EA App EA hesabının güvenliği nasıl sağlanır?

BartuP

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Daha önce elemanın birisi VPN ile 2 ay Hotmail hesabıma otomatik eşitleme vb şeylerle giriş yapmaya çalıştı. Ben de bir gün uykudayken girer hesaplarımı toplar korkusuyla her şeyimi başka bir maile geçirdim. Daha sonra eski mailimin birincil e-postasını değiştirip eskiyi sildim. EA hesabım eski Mail'de kalmış ve eski maille ne yeni hesap açabiliyorum ne de ikincil e-posta olarak ekleyebiliyorum.
Steam, Epic Games hesabım o EA hesabına bağlıymış. Steam'den Jedi Fallen Order indirip açtığımda bağlı olduğu için otomatik o hesap açılıyor ama hesapta neyi değiştirmek istesem eski maile kod gönderip doğrulama istiyor. Ayrıca hesap otomatik açıldıktan sonra EA App'den manage diyorum.

Web'den hesaba otomatik girdikten sonra arada bir rastgele zamanlı olarak hesabın region(ülke) kısmı Afganistan oluyor.
EA'ya bilet gönderdim, hesap açık olsa bile profilde mail tamamen gözükmediği için sanırım benden EA hesabıma kayıtlı olan mail adresini istediler. Sabah yazdım ve bekliyorum. Yavaş cevap geldiği için tedirginleşiyorum bu hesap işlerinde paranoyak birisiyim hesaplarım benim için büyük manevi değerdir yıllarımı verdim.
Bu konuda başka neler yapabilirim? EA'nın Live chat gibi bir şeyi var mı?
Destek'den gelen mesaj bu şekilde.

1679827465490.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncellikle konuyu tam bilemesemde EA Support o kadar kötü ki. Live chat var ama TR'de yok. Varsa da ben 1 hafta iade için uğraştim hep kapaliydi. ABD üzerinden email yazdım. Konu hep başa sariyor. Hesap bilgileri istiyor, kod geliyor, gene hesap bilgileri istiyor, gene kod geliyor. Hep aynı şeyleri istiyip duruyor. Ayrıca her e maile farkli biri cevap veriyor. Birinde david birinde clara hep farklıydi. Senden emaili istiyor, sonra emaile kod gelecek sen kodu giremeyeceksin. Sonra farklı biri yazacak bu sefer sadece email değil diger bilgilerini de isteyecekler. Döngüye girecek.
Sen EA helpte altta TR yazan kısmı USA yapip Live chat dene. En kısa o şekilde olur. Aynı zamanda mailde yazarsın. Hizli cevap vermiyorlar zaten.

Öncellikle konuyu tam bilemesemde EA Support o kadar kötü ki. Live chat var ama TR'de yok. Varsa da ben 1 hafta iade için uğraştim hep kapaliydi. ABD üzerinden email yazdım. Konu hep başa sariyor. Hesap bilgileri istiyor, kod geliyor, gene hesap bilgileri istiyor, gene kod geliyor. Hep aynı şeyleri istiyip duruyor. Ayrıca her e maile farkli biri cevap veriyor. Birinde david birinde clara hep farklıydi. Senden emaili istiyor, sonra emaile kod gelecek sen kodu giremeyeceksin. Sonra farklı biri yazacak bu sefer sadece email değil diger bilgilerini de isteyecekler. Döngüye girecek.
Sen EA helpte altta TR yazan kısmı USA yapip Live chat dene. En kısa o şekilde olur. Aynı zamanda mailde yazarsın. Hizli cevap vermiyorlar zaten.

Eğer uğraşıp başarısız olsam. Steam ile iletişime geçsem hesabımdaki EA bağlantısını kaldırır mı? EA Appden değiştireceğim ne yaparsam yapayım her değişiklik için diyor ki mail doğrulama lazım

Eğer uğraşıp başarısız olsam. Steam ile iletişime geçsem hesabımdaki EA bağlantısını kaldırır mı? EA Appden değiştireceğim ne yaparsam yapayım her değişiklik için diyor ki mail doğrulama lazım

Şansinı dene. Ama oynamadığın Star Wars oyununu tekrar alman gerekebilir.

Şansinı dene. Ama oynamadığın Star Wars oyununu tekrar alman gerekebilir.

37 lira umurumda değil vallahi

Eğer başarısız olursam Steam destek hesaplarımızın bağlantısını keser mi? EA tarafından kesmek istediğim zaman da maile kod yollayacağını söylüyor

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı