EA okuyup Hava Harp Okulu'na girmek mümkün mü?

Sağlık için ara ara hastaneye gidip baktircam hocam bu hafta skolyoza renduvum var bakalım o çıkarsa nasıl düzelir bilmiyorum.
Skolyoz çıkarsa şimdiden geçmiş olsun kara veya deniz olsa hadi neyse ama hava harp okuluna girmen imkansız. Bir arkadaşımı geçen sene 1 dereceden az skolyoz yüzünden elediler.

Skolyoz çıkarsa şimdiden geçmiş olsun kara veya deniz olsa hadi neyse ama hava harp okuluna girmen imkansız. Bir arkadaşımı geçen sene 1 dereceden az skolyoz yüzünden elediler.
Umarım çıkmaz zaten onla ilgili şikayetim yok varsada az derece vardır diye düşünüyorum oda yüzme fitness gibi sporlarla az da olsa düzelebiliyorumuş bakalım.

Hava Harp için skolyoz istisnası yok değilmi?
Yüzde 0

Umarım şanlı yuvaya girer ve ordumuzda başarılı bir subay olursun. Gönlünce olsun👍 Sorun olursa @ yolla.
Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için iyi geceler.

@er2grul hocam dün de yazışmıştık ya bugün doktora gittim ve skolyoz çıktı maalesef aşagiya fotoğraf birakacağım tavsiyelerin varmı azalması yonünde?bide derecesini söylemedi nasil bakabilirim bilgin varmı?

Dosya Ekleri

• teletip_1706640386586.png
    teletip_1706640386586.png
    337,1 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğin için iyi geceler.

@er2grul hocam dün de yazışmıştık ya bugün doktora gittim ve skolyoz çıktı maalesef aşagiya fotoğraf birakacağım tavsiyelerin varmı azalması yonünde?bide derecesini söylemedi nasil bakabilirim bilgin varmı?
Derecesi biraz fazla gibi. Müsait bir zamanda ölçerim. Ölçümünü tarif etsem de biraz zor ölçmen elinle. Doktor ne dedi egzersiz falan demedi mi?

Derecesi biraz fazla gibi. Müsait bir zamanda ölçerim. Ölçümünü tarif etsem de biraz zor ölçmen elinle. Doktor ne dedi egzersiz falan demedi mi?
Dedi sporla azalıyor ve büyüdükçe azalır gibi bişey dedi.

Fazla gibi mi :(

Yeni konular

Geri
Yukarı