EA oyunları başlatılamıyor

msngur

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu hatayı alıyorum. Nasıl çözebilirim, yardımcı olur musunuz? Öncesinde 2 keere dosyaları tarattım ama halen devam ediyor. İnternetten EA'yı silmemi söyledirler denedim yine olmadı.

1706207865592.png

1706207992957.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu kurduğunuz klasör adında Türkçe karakter olmamalı.

Daha önceden oyun açılıyordu sonra EA'yı yeniden yüklemem gerekti sonra oyun açılmadı oyunu geri sıfırdan indirdim sonra açılmadı. Nasıl halledebiliriz?

EA'yı tekrar Revo üzerinden kaldırdım her şeyini temizledim kurulumda dosyalar var çalıştıralım mı dedi sonra hata verdi onardım o kurulumda vaizyet aynı açılmıyor.

Daha önceden oyun açılıyordu sonra EA'yı yeniden yüklemem gerekti sonra oyun açılmadı oyunu geri sıfırdan indirdim sonra açılmadı. Nasıl halledebiliriz?

EA'yı tekrar Revo üzerinden kaldırdım her şeyini temizledim kurulumda dosyalar var çalıştıralım mı dedi sonra hata verdi onardım o kurulumda vaizyet aynı açılmıyor.
(FrostyFix) var mı ? Varsa devre dışı bırakın.

O nedir nereden devre dışı bırakabilirim.

Araştırdım dediğiniz uygulamayı kullanmıyorum haliyle etkin değil.
Başlat menüsüne ortam değişkenlerini yazın, ilk şeyi açın, alttaki ortam değişkenlerine tıklayın ve bir ekran görüntüsü gönderin ilk resimdeki gibi görünmeli
1706252887668.png

GAME_DATA_DIR'e tıklayın, üstteki sil düğmesine ve ardından Tamam'a tıklayın. Bundan sonra PC'nizi yeniden başlatın.

Başlat menüsüne ortam değişkenlerini yazın, ilk şeyi açın, alttaki ortam değişkenlerine tıklayın ve bir ekran görüntüsü gönderin ilk resimdeki gibi görünmeli.
Eki Görüntüle 2097207

Game_data_dır'e tıklayın, üstteki sil düğmesine ve ardından Tamam'a tıklayın. Bundan sonra PC'nizi yeniden başlatın.

Dostum Game data dır diye bir seçenek yok oluşturuyim mi yoksa dokun muyim mi? Fotoğraf da atamıyorum site hata veriyor.

Game data yerine başka bir şey var mı? Bu en kesin çözüm çünkü.

Dostum EA Games'le alakalı hiçbir şey yok oluşuturup oyun dizinini sonra Game data dır şeyiini yazıp yeniden başlatsam bir daha silip tekrar yeniden başlatmayı deneyeceğim.

Dostum EA Games'le alakalı hiçbir şey yok oluşuturup oyun dizinini sonra Game data dır şeyiini yazıp yeniden başlatsam bir daha silip tekrar yeniden başlatmayı deneyeceğim.

OneDrive var temp path tmp var başka yok fotoğraf atamıyorum sitede sorun var.

Geri
Yukarı