EA Play 1 aylık versiyonu alınır mı?

Sorum başlıkta. 1 ay için 30 TL vereyim mi? Çok düşük ihtimal belki 2-3 ay uzatabilirim. BF için istiyorum sadece.

Xbox Game Pass almanız daha mantıklı EA oyunları geldi hem aynı fiyat hem de BF hariç canınız bir oyun çekerse mesela Control, Forza Horizon 4 gibi istediğiniz gün indirip oynayabilirsiniz.

Anlamadım yıllık üyelik mi diyorsunuz yıllık üyelik yok
Yıllık üyelik den bahsediyordum hocam teşekkürler.
Xbox Game Pass almanız daha mantıklı EA oyunları geldi hem aynı fiyat hem de BF hariç canınız bir oyun çekerse mesela Control, Forza Horizon 4 gibi istediğiniz gün indirip oynayabilirsiniz.
BF olmaması üzdü beni ama baya güzel oyunlar var gibi. Belki EA Play'den takılırım sonra birde XBOX Game Pass'e bakarım ona göre birini seçerim.

Bir ara 1 Euro'ydu fiyatı. Hala duruyor mu o indirim bilmiyorum ama direk origin için alırsan sadece ilk ay için 1 Euro'ya geliyordu.

Yıllık üyelik den bahsediyordum hocam teşekkürler.

BF olmaması üzdü beni ama baya güzel oyunlar var gibi. Belki EA Play'den takılırım sonra birde XBOX Game Pass'e bakarım ona göre birini seçerim.
Yanlis anladiniz, BF Game Pass'te yok ama EA Play'de var ve Game Pass aldiginiz zaman EA Play kutuphanesine erisebiliyorsunuz. Yani Game Pass alirsaniz ayni anda EA Play da almis olacaksiniz ve BF oynayabileceksiniz. Arkadas orada "Game Pass alirsaniz baska oyunlari da oynayabilirsiniz sadece BF oynamak yerine" gibi bir sey soylemis.

Yanlis anladiniz, BF Game Pass'te yok ama EA Play'de var ve Game Pass aldiginiz zaman EA Play kutuphanesine erisebiliyorsunuz. Yani Game Pass alirsaniz ayni anda EA Play da almis olacaksiniz ve BF oynayabileceksiniz. Arkadas orada "Game Pass alirsaniz baska oyunlari da oynayabilirsiniz sadece BF oynamak yerine" gibi bir sey soylemis.
Hocam ben şimdi 30 TL verip Game Pass alırsam EA Play kütüphanesine erişip oradan BF oynayabiliyorum yani ?

Evet hocam oynayabiliyorsunuz. Isterseniz Forza vs. de oynayabilirsiniz Game Pass'te bir suru oyun var.
Hocam son olarak Game Pass aldım diyelim EA Play kütüphaneme erişmek için herhangi bir şey yapmam gerek var mı ? Sadece Game Pass almam yetiyor mu ?

Hocam son olarak Game Pass aldım diyelim EA Play kütüphaneme erişmek için herhangi bir şey yapmam gerek var mı ? Sadece Game Pass almam yetiyor mu ?
Ekstra'dan kastiginiz nedir? EA Play'in uygulamasini indirmek gerekiyor olabilir tam bir bilgim yok. Para acisindan diyorsaniz herhangi bir ek ucret odemenize gerek yok.

Geri
Yukarı