EA Play nedir?

PawneS

Hectopat
Daha fazla  
Selam. Steam'de EA Play diye abonelik sistemi gördüm. Ne olduğunu yazdım ama anlamadım gene. 1 aylık aldığımızda yüklediğimiz oyunlara gidecek mi? Anlatabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
EA Play altındaki tüm oyunları 1 ay boyunca tek fiyata kiralıyorsun.
Ve evet anlaşma bitince oyuna erişiminiz muhtemelen olmayacaktır fakat tekrar anlaşmayı başlattığınız takdirde kaldığınız yerden devam ede bilirsiniz.

Selam. Steam'de EA Play diye abonelik sistemi gördüm. Ne olduğunu yazdım ama anlamadım gene. 1 aylık aldığımızda yüklediğimiz oyunlara gidecek mi? Anlatabilirseniz çok sevinirim.
Aylık para vererek listede gözüken oyunların hepsini yükleyip, üyeliğiniz bitene kadar oynayaildiğiniz bir abonelik sistemi. Süresi dolduğunda oyunlar kilitlenir, yeni üyelik aldığınızda tekrar açılır.

Birçok oyunu aylık para ödeyerek oynayabiliyorsunuz. Fakat tavsiyem XBOX GamePass yine onun fiyatı da 30tl. İçinde Ea Play bide Xboxun kendi oyunları bulunuyor. Onu al alacaksan.

Onun yerine Game Pass almanı tercih ederim + olarak sana EA Play oyunları oynamana imkan veriyor. EA Play de Game Pass de aylık ücret karşılığında 1 aylığına içerisinde yer alan oyunları indirip oynuyorsun, 1 ay dolunca ücret yenileyip devam etmen gerekir yoksa oyunlar açılmaz. Tek başına EA Play almamanı öneririm. Game Pass bak mutlaka.

Birçok oyunu aylık para ödeyerek oynayabiliyorsunuz. Fakat tavsiyem Xbox Game Pass yine onun fiyatı da 30TL. İçinde EA Play bir de Xbox'un kendi oyunları bulunuyor. Onu al alacaksan.

Aldım bile teşekkürler peki Xbox Game Pass'te abonelik bitince kilitleniyor mu?

Geri
Yukarı