EA Play satın almadan önce yapılması gereken bir şey var mı?

Fakat Bilgisayar oyunları kısmına yazınca, çıkmıyor
PC oyunları kısmına değil, EA Play kısmına bakmalısınız. Resimde de görüldüğü üzere PC'de bulunuyor oyun. Nereden alacağınız size kalmış bir durum, şahsen Gamepass'te sorunlar yaşadığım için Steam tercih ederdim yerinizde olsaydım.
Ekran Görüntüsü (15).png

PC oyunları kısmına değil, EA Play kısmına bakmalısınız.
Eki Görüntüle 1141869
Teşekkürler, Peki Gamepass'ı satın alırsam, beraberinde EA Play'de geliyor ya, yine Origin kurmam gerekli değil mi? EA Play'de ki olay buradada işliyor mu yani?
Teşekkürler, Peki Gamepass'ı satın alırsam, beraberinde EA Play'de geliyor ya, yine Origin kurmam gerekli değil mi? EA Play'de ki olay buradada işliyor mu yani?
Ayrıyeten 10 saat oynama sınırı var mı, yoksa sınırsız mı?

EA Play'de ki olay buradada işliyor mu yani?
Gamepass kullanmayı çok önceden bıraktığım için bir yorum yapamıyorum maalesef. Saat sınırlaması söz konusu da değil bu arada, oyunları aboneliğiniz devam ettiği sürece oynuyorsunuz.

Kısıtlama konusu yeni çıkan EA oyunları için geçerli sadece. Örneğin şu an çıkmak üzere olan Madden NFL22'yi deneyebiliyorsunuz, Eylül'de de FIFA22'yi deneyebileceksiniz.

Ayrıyeten 10 saat oynama sınırı var mı, yoksa sınırsız mı?
EA Play oyunları için EA Desktop uygulamasını indirmeniz gerek. Zaten Xbox'ta EA oyunları yüklemek isterseniz sizi EA Desktop indirmeye yönlendiriyor. 10 saat oynama süresi FIFA 21 de vardı fakat kalktı. Şuan öyle bir durum yok. FIFA 22 de bence çıktıkan biraz süre 10 saat oynama şartı ile Xbox ve EA Play'e gelecek. Sonradan sınırsız oynanabilecek gibi geliyor bana. Ayrıca 11 Kasım'da Forza Horizon 5 çıktığı gibi Game Pass de olacak. Tavsiyem Xbox Game Pass. EA Play alınca sadece EA Play geliyor, aynı fiyata Game Pass alıp hem Xbox oyunları hem EA Play oyunları oynamak daha mantıklı.
Hocam, Gamepass'te pc platformu için FIFA oyunları yok diye biliyorum.
Xbox'a FIFA 21 yazınca ''EA oyunu mu arıyorsunuz ?'' diyor yazıya tıklayınca
1629310049335.png

Buraya atıyor ve aşağı indiğinizde

1629310082782.png

FIFA 21 görüyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı