EA seçilir mi?

OYun

Picopat
Neden EA seçilir?

Arkadaşlar bizim okulda MF TM bir de dil var matematiksiz sözel yok.

Şimdi benim sözel dersler süper EA seçeceğim bu arada mat kötü, hoca takviye yaparsın dedi.

Bu yolda mat için ne yapabilirim başka?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dersten ziyade ileride ne düşünüyorsun ona göre bölüm seç. Çalıştıktan sonra halledilmeyecek ders yoktur. 11.sınıfta TYT'den ziyade AYT konularına odaklan. Arada TYT'ye de bakabilirsin. Fakat 11 boş geçilecek bir sınıf değil.

Ben fizik, kimya ve biyoloji derslerinden hiç haz etmiyorum hatta sevmediğim halde sayısal seçeceğim. Çünkü eşit ağırlık olarak gidilebilecek çok fazla düzgün üniversite bölümü bulunmamakta. Sayısal tarafın da çok daha fazla bölüm imkanı bulunmakta.

Ben fizik, kimya ve biyoloji derslerinden hiç haz etmiyorum hatta sevmediğim halde sayısal seçeceğim. Çünkü eşit ağırlık olarak gidilebilecek çok fazla düzgün üniversite bölümü bulunmamakta. Sayısal tarafın da çok daha fazla bölüm imkanı bulunmakta.

Keşke o derslerim iyi olsa 3'ünden de kaldım şu an keşke kafam bassa ama maalesef.

10'un yazında TYT denemesi çözmeyi düşünüyorum faydalı olur mu?

Boş kaldığın her zaman TYT denemesi çözebilirsin. Ayrıca soru sistemi değiştiği için yorumlama yeteneğini geliştirecek her şey senin faydana olacaktır. Artık matematik sorusunda bile yorumlamadan ezbere çözme devri kapandı. Sen önce hedefini belirle. Dediğim gibi çalıştıktan sonra yapılmayacak ders yoktur. Ortalama ve üstü zekaya sahip her insan çalışarak rahatlıkla yapabilir. Fakat o irade herkeste yok.

Geri
Yukarı