EA'dan sayısala hazırlanmak

robocop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ne istediğimi bilmeyerek ve tembelliğimden dolayı eşit ağırlık seçtim. Lakin şu anki kafam fikrim her şeyim değişti sınava sayısaldan girmek istiyorum. Şu an 11.sınıfım bu yaz TYT AYT matematiğe mı ağırlık vereyim yoksa TYT AYT fene mi?

Merhaba. Ne istediğimi bilmeyerek ve tembelliğimden dolayı eşit ağırlık seçtim. Lakin şu anki kafam fikrim her şeyim değişti sınava sayısaldan girmek istiyorum. Şu an 11.sınıfım bu yaz TYT AYT matematiğe mı ağırlık vereyim yoksa TYT AYT fene mi?
Zor kısım 11 fen aklında olsun.

Yazın TYT Türkçe matematik ve feni bitir. Okul dönemi TYT denemeleri ve AYT konu çalışmaları ile geçsin son haftalarda da sosyali gözden geçir hızlı bir şekilde.

Düşük bir hedefin varsa matematik+TYT fen kas. Düzgün bir okul istiyorsan TYT+AYT Fen'e ölümüne asılman gerek.

Yani yazın fene asıl kışın matı halledersin mi oluyor hocam?

Yazın TYT Türkçe matematik ve feni bitir. Okul dönemi TYT denemeleri ve AYT konu çalışmaları ile geçsin son haftalarda da sosyali gözden geçir hızlı bir şekilde.
TYT Türkçe kolay zaten onun için düzenli paragraf çözüyorum dediğim gibi bu yaz fen ve mat kasarım

Hocam TYT fen olmadan AYT fen olmaz diyorlar.

Bence matematiğe ağırlık ver. Yanında AYT fen.

Son düzenleme:
Hocam TYT fen olmadan AYT fen olmaz diyorlar.

Fizik için TYT'nin devamı diyebileceğimiz konular var ancak yine de lazım değil. İstersen son 2 ay kala 1 haftanı tamamen TYT fiziğe verebilirsin. Kimya ve biyolojiye çok hakim değilim.

Geri
Yukarı