EasterGamersTV de fake bit yapmış mı?

Yapmış mıdır yapmamış mıdır bilmiyorum, bu konu hukuki süreç içine girdi. Yalnız burada iki sorun var;

Bu adamın şirketi ve muhasebecisi var. Galiba muhasebeci diye yanlışlıkla nalbur aldı işe, bir muhasebecinin o gelirleri sormamış olması pek mümkün değil. Hadi sormadı, vergiyi öderken miktarı öğrenip gereksiz bir artışı da mı fark etmedi? Ben de vergi ödüyorum, iyi bir gelir aldığım yıldan sonra devletin bana %30 küsur gelir vergisi + %18 KDV'yi köklemesini sonuna kadar hissediyorum. Önceki yıllarda nasıl bir para kazanmış da binlerce Dolar ek geliri fark etmemiş olabilir? 14 bin Dolar gibi ek bir paradan bahsediyoruz 6 günde hesaba giren.

Hadi onun bu işlerle hiç ilgisi yok, muhasebecisi de farklı bir kafayla işini yapıyor diyelim; bu kart hırsızları aptal mı ki karşılığı olmadan ve bir anlaşma yapmadan defalarca kafalarına göre bu bitleri yolluyor? İşte bu açıklamaya asıl inanmama sebebim bu konu.

Yapmışsa ve bu açıklamalarda yalan söylemişse ileri düzeyde yüzsüz ve ahlaksızdır. Gerçekten kendisi yapmamışsa da inanılmaz düzeyde saf ya da cahil biridir. Kart hırsızlarının yaptığı şey için bir sıfat bulamadım, onlarınki ayrı bir seviye enayilik oluyor, enayi kelimesi yetersiz kalır karşılıksız bu bitleri yolladılarsa.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı