Easy Anti-Cheat setup dosyası hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Albatheusxd

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Streamer/Gamer
RAM
8GB CL15 3000Mhz
Ekran kartı
GTX 1650
Anakart
H410M-F
İşlemci
i3 10100F
Fivelive TR roleplay sunucusuna girmek için ragemp Launcher'ini indirdim. Ancak oyuna girerken "Easy Anti-Cheat kurulu değil" hatası alıyorum. Araştırdım ve oyunun klasöründeki "C:\RAGEMP\EasyAntiCheat" kısmından yükleme yapmam gerektiğini öğrendim. Klasör içerisinde bulunan "EasyAntiCheat_EOS_Setup.exe" uygulamasını çalıştırdığımda anlık milisaniye ile bir ekran açılıp kapanıyor ve yükleme yapamıyorum. Bir çözüm yolu bulamadım hala. Sebebini bilen kişiler bana yardımcı olursa sevinirim.

Yönetici olarak çalıştır. Olmazsa rapor al:

Yönetici olarak çalıştır. Olmazsa rapor al:

Yönetici olarak denedim ancak yine aynı hatayı aldım.
İstediğiniz raporu oluşturdum, Logfile

Son düzenleyen: Moderatör:
"EasyAntiCheat_EOS_Setup.exe" olduğu klasöre sağ tıklayıp yeni bir metin belgesi açın.
Belgenin içine: ''EasyAntiCheat_EOS_Setup.exe install 93b9122497cd407f8d4c3af4af944377''
yazın ve farklı kaydet seçeneğinden; ''install_eos.bat'' olarak kaydedin. Daha sonra .bat dosyasını açtığınızda sorununuz çözülecektir.

"EasyAntiCheat_EOS_Setup.exe" olduğu klasöre sağ tıklayıp yeni bir metin belgesi açın.
Belgenin içine: ''EasyAntiCheat_EOS_Setup.exe install 93B9122497CD407F8D4C3af4AF944377"
Yazın ve farklı kaydet seçeneğinden; ''install_eos.bat" olarak kaydedin. Daha sonra .bat dosyasını açtığınızda sorununuz çözülecektir.

2 adet CMD ekranı açılıyor ve tekrardan kapanıyor. Sorun hala devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı