EasyCep alışveriş tecrübem

Reha KCS

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI Optix MAG275R / Intel Core i5 11400 / TUF Gaming B560M-Plus WIFI / Asus RTX3060 V2 OC 12G / 16GB 3200MHZ RAM / 1TB M2 + 2TB HDD STORAGE // Intel Core i7 7700HQ / GTX1050TI / 16GB 2666MHZ RAM / 256GB M2 + 1TB HDD STORAGE
Merhaba,
Yakın zamanlarda S9+ cihazım bozulduğu için ona yakın bir cihaz arayışına girdim. EasyCep adlı firmanın güvenilirliği konusunda forumda onlarca konu mevcut, ancak genel olarak net bir cevap alınamamakta. YouTube videolarına da kesinlikle inanmıyorum, reklam ile pohpohlanmış devlet destekli bir firma olduğunu biliyorum. Bu yüzden satın almak isteyen arkadaşlara rehber olmak amacıyla bu konuyu hazırlıyorum.

27/12/2022 tarihinde EasyCep'in sitesinde Samsung Galaxy Note 9 128 GB mükemmel temizlikte cihazı buldum, siparişini verdim, 29/12/2022 itibarıyla kargoya verilmiş durumda. Muhtemelen yarın (30/12/2022) elime geçmiş olacak.

1672320887694.png

Kargo konusunda yılbaşı arifesinde bu yoğunlukta cihazı çok hızlı kargoya verdiklerini düşünüyorum, siparişin gönderimi konusunda beğenimi kazandılar. Gelişmeler oldukça konuyu güncelleyeceğim.

Merhaba,
Yakın zamanlarda S9+ cihazım bozulduğu için ona yakın bir cihaz arayışına girdim. EasyCep adlı firmanın güvenilirliği konusunda forumda onlarca konu mevcut, ancak genel olarak net bir cevap alınamamakta. YouTube videolarına da kesinlikle inanmıyorum, reklam ile pohpohlanmış devlet destekli bir firma olduğunu biliyorum. Bu yüzden satın almak isteyen arkadaşlara rehber olmak amacıyla bu konuyu hazırlıyorum.

27/12/2022 tarihinde EasyCep'in sitesinde Samsung Galaxy Note 9 128 GB mükemmel temizlikte cihazı buldum, siparişini verdim, 29/12/2022 itibarıyla kargoya verilmiş durumda. Muhtemelen yarın (30/12/2022) elime geçmiş olacak.

Kargo konusunda yılbaşı arifesinde bu yoğunlukta cihazı çok hızlı kargoya verdiklerini düşünüyorum, siparişin gönderimi konusunda beğenimi kazandılar. Gelişmeler oldukça konuyu güncelleyeceğim.
Yılbaşı arifesinin ne gibi bir yoğunluğu olabilir? Amazonda aldığım bir şey ertesi gün elime geçmeyince müşteri hizmetlerine yazıyorum.

Yorumlarınız için teşekkürler,

Bütçem 6500TL, kullanım amacı tırda igo Truck çalıştırması olduğu için bu cihazı tercih ettim. Kalemi olması benim için artı özellik, root ile o kaleme navigasyonda kullanmak için birçok özellik verilebiliyor. Halihazırda iletişim için kullandığım S21 FE var. Bunu cihazı sadece araçta tutacağım. Fiyatı konusunda haklısınız, sahibinden de maksimum 5200TL'ye bulunabiliyor ancak garantisi vs hak getire. Hele bir de bu yılda üretilen AMOLED ekranların "Green flickering" adındaki sorunu kol gibi dolaştığı için garantili cihaz tercih ettim.
Anlayacağınız piyasadan 1000TL fazlasını sırf sundukları garanti için verdim. Onu da göreceğiz tabii yan yattı çamura battı gibi sebeplerden garanti dışı da kalabiliriz :)

@Fonksiyonlar hocam Amazon dediğiniz firma ekol lojistiğin dalı olan, kolay gelsin firmasını kullanıyor. Neredeyse tek amacı Amazon ürünlerinin dağıtımı. Tabii ertesi gün elinizde olacak.

Merhaba,

Kargo konusunda yılbaşı arifesinde bu yoğunlukta cihazı çok hızlı kargoya verdiklerini düşünüyorum, siparişin gönderimi konusunda beğenimi kazandılar. Gelişmeler oldukça konuyu güncelleyeceğim.​
Tekrar merhaba,

An itibari ile cihaz elime geçmiş bulunmakta. Mükemmel kozmetikte seçtiğim cihaz cidden mükemmel durumda geldi. Ancak arka kapağın üst kısmını tam yapıştıramamışlar, ya da hava şartlarından dolayı yapışkan görevini tam yerine getirememiş. Değişen parçalarda; ekran, batarya, arka kapak yer alıyor. Amoled ekranlı cihazlarda yan sanayi ürün kullanamadıklarını söylediler, pil olarak ne taktıkları hakkında bir fikrim yok. Cihaz *#0*# testinden sorunsuz bir şekilde geçti. Ana cihaz olarak bir hafta bu cihazı kullanacağım, pili ve cihazın genel durumu hakkında gelişmeleri ilerleyen günlerde sizlerle paylaşacağım.

Şahsi önerim, kendi sarj aletinizi almanız. Gelen kablo öylesine koyulmuş bir kablo.
342869ce-ab7f-475a-b029-de2d8e39fa55.jpg

234e24b6-d00e-43e7-898b-272785d19c89.jpg

331ca349-3eb2-4d50-b9b0-58c49ec00ae2.jpg

d6577557-1703-4de0-bf4f-d37f70dd662d.jpg

d61c68f1-178e-4c6d-bb02-e67199db4699.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı