Hepsiburada tecrübem

irfanGnll

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Hepsiburada sitesinden aldığım 250 ML sipariş ettiğim vernik yerine, 120 ML vernik yolladılar. Eksik ürün yolladıkları için bildirim yaptım. Talebimi olumsuz sonuçlandırdılar. Nerede kaldı Hepsiburada'nın güvenilirliği? O zaman her alınan ürün yerine kafalarına göre yollasınlar. Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketlerinden birine bak be! Yani 10TL için değer mi?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    97,2 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'da hiç sorun yaşamadım kendi adıma. Şöyle diyeyim bu aralar bozdular ama. Efsaneler klubu üyesiyim. Bildiğin Cacıklar Klubu. Bomboş kampanyalar başta iki tane güzel kampanya verdi sonrası boş. Amazon'dan yada Aliexpress'ten indirimli alışveriş yapıyorum.

Mesajlar kısmına bakın hediye çeki bırakmış olabilirler. Fiyatı düşük olan ürünleri tekrar kargolamak masraflı olacağından eksik gelen ürünüm için bana değerinde hediye çeki vermişlerdi.
baktım. hiçbirşey yok. apaçık dolandırmaktır bunun adı.

Ben kendilerinden sokak hayvanları için mama almıştım, mama delinmiş yolculukta. Bana delinmiş paketten bir şey olmayacağını, yine de verebileceğimi. Ayriyeten de sorunun kargo firmasından kaynaklandığını kargo firması adına özür dilediklerini söyleyip 200 TL hediye çeki vermişlerdi, bende biraz daha mama almıştım :).

Geri
Yukarı