EasyCep güvenilir mi?

Telefon geldi. Memnunum. Aktif olarak kullanıyorum. Kozmetik durumu sitede yazdığı gibi mükemmel. Eğer ileride bir sorun yaşarsam buraya eklerim.
Merhabalar hocam. Ben de bu siteden ürün almayı istiyorum. Malesef ki ellerinde çok iyi kalmamış. Sadece iyi vardı. Ben de çok iyi için stok beklemeye karar verdim. Yine de sana sormak istiyorum. Her ne kadar mükemmel versiyonlu telefon almış olsan da belki bilgin vardır. İyi ile çok iyi arasındaki fiziksel fark nedir? Kendi sitelerinden baktım lakin yine de emin olamadım. Harici olarak aldığın ürün hangisiydi ve herhangi bir sorun yaşadın mı?

Merhabalar hocam. Ben de bu siteden ürün almayı istiyorum. Malesef ki ellerinde çok iyi kalmamış. Sadece iyi vardı. Ben de çok iyi için stok beklemeye karar verdim. Yine de sana sormak istiyorum. Her ne kadar mükemmel versiyonlu telefon almış olsan da belki bilgin vardır. İyi ile çok iyi arasındaki fiziksel fark nedir? Kendi sitelerinden baktım lakin yine de emin olamadım. Harici olarak aldığın ürün hangisiydi ve herhangi bir sorun yaşadın mı?
Yenilenmiş telefonların kasası da değişiyor diye biliyorum. Çok fark olacağını sanmam.

Açıkcası bende iyi ile çok iyi arasındaki farkı bilmiyorum. Ben mükemmel kategorisinde aldım. Gerçekten de telefon çiziksiz kırıksız çok temiz bir şekilde geldi. Eğer bütçen varsa bence kesinlikle mükemmel kategorisinde almalısın.

Açıkcası bende iyi ile çok iyi arasındaki farkı bilmiyorum. Ben mükemmel kategorisinde aldım. Gerçekten de telefon çiziksiz kırıksız çok temiz bir şekilde geldi. Eğer bütçen varsa bence kesinlikle mükemmel kategorisinde almalısın.
@ExecutioneR_ Hocam ne dururumdasın sıkıntı yaşadın mı

Hayır, telefonu sorunsuzca kullanmaya devam ediyorum.
Teşekkür ederim inşallah böyle devam eder

Hocam ben de almayı düşünüyorum, pili nasıl gidiyor performansı nasıl acaba bilgi verebilir misin?
Ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum 6s aldım dış görünüşü felan performansı çok iyi çok memnunum sadece pil maalesef yeterli olmuyor ama ben de powerbank olduğu için fazla problem yaşamadım

Ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum 6S aldım dış görünüşü falan performansı çok iyi çok memnunum sadece pil maalesef yeterli olmuyor ama ben de powerbank olduğu için fazla problem yaşamadım

EasyCep'ten mi aldın 6S i?
Güzelse olmadı bende 7 alacağım 2 sene götürse yeter bana

Geri
Yukarı