EasyCep kozmetik durumu ''outlet telefon'' ne demek?

yusufj

Femtopat
Daha fazla  
EasyCepten Redmi Note 9 Pro aldım kozmetik durumuna Outlet yazıyordu mağazada sergilenmiştir dedim dikkat etmedim. Bilen biri söyleyebilir mi? EasyCep Kozmetik durumu Outlet ne demek?

Yenilenmiş Elektronik Ürünün “Kozmetik Durumu” Neyi İfade Eder?
Kozmetik durum, ürünün görülebilen yerlerini belirtir. EasyCep olarak satışa sunduğumuz yenilenmiş ürünler, kozmetik olarak 4 kategoriye ayrılır. Bu kategoriler aşağıda sıralanmıştır.

Mükemmel: Ürünün ekran ya da kasasında sadece yakından görülebilecek şekilde kılcal çizikler olabilir.
Çok İyi: Ürünün ekran ya da kasasında kol uzunluğundan görülebilecek düzeyde çizikler olabilir.
İyi: Ürünün ekranında gözle görülebilecek düzeyde çizikler olabilir. Ürünün kasasında gözle görülebilecek düzeyde çizik veya deformeler vardır.
Outlet: Ürünün ekranında derin veya kılcal çizikler olabilir. Ürünün kasasında çizikler veya deformeler vardır. Ayrıca ürünün kasasındaki belli bölgelerde renk solmaları olabilir.
Söz konusu kozmetik detaylar, ürünün dış görünümünü kapsar. Kategori fark etmeksizin tüm EasyCep ürünlerinin donanımsal fonksiyonları %100 çalışır durumdadır.

Ulaştı telefonda ufak kılcal çizik vardı onun dışında tertemizdi. Benim hatamdan kaynaklı olarak bir sorun yaşadım onu da 1 hafta içinde çözdüler. Gayet iyiydi tavsiye ederim.

Pili ekranı vb şeyleri orijinal miydi hocam kontrol ettinizmi-ettirdiniz mi? Bende 7 Plus düşünüyorumda ekranı yan sanayi ile değişmiş diye şikayet çok okudum ondan çekiniyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı