EasyCep'den iPhone 7 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kanka teşhir değil ki ürünler.
Kasaları yenilenmiş tüm fonksiyonları çalışan cihaz yani.
Evet’te bu alınan cihazlar, bir nevi teşhir sayılıyor. Bildiğim kadarıyla toplu alınıyor bu cihazlar bir şirketten. O yüzden dedim, ve Easycep’ten telefon alınmamalı bence. Gerçekten sıkıntılı, Mutlaka bir hata çıkıyor çünkü.

Evet'te bu alınan cihazlar, bir nevi teşhir sayılıyor. Bildiğim kadarıyla toplu alınıyor bu cihazlar bir şirketten. O yüzden dedim, ve EasyCep'ten telefon alınmamalı bence. Gerçekten sıkıntılı, Mutlaka bir hata çıkıyor çünkü.

1 Yıl içinde telefonda bir arıza çıkarsa iade edilebiliyormuş öyle diyor canlı destek.

iPhone 7 artık alınmaz. 32 GB ek depolama alanınız yoksa yetmez. Batarya çok dayanmaz.

iPhone 7 artık alınmaz. 32 GB ek depolama alanınız yoksa yetmez. Batarya çok dayanmaz.

Hocam eğer Türkiye'de iPhone almak istiyorsan ve asgari ücret ile çalışıyorsan mecbursun iPhone 7 almaya.

Ayrıca ben telefonu birileriyle konuşmak için kullanıyorum sosyal medya kullanmıyorum pek.

Fotoğraf çekiyorum evet ama ICloud'a yüklüyorum çoğunu ve Google fotoğraflar'a o yüzden yer sorunum olmuyor.

Ek olarak iPhone 7 iOS 15 güncellemesini'de alacak bu durumda bundan sonra güncelleme almasa bile en az 2-3 sene uygulama desteği olacaktır ve 2-3 sene sonra ben bu telefonu zaten değişirim.

Batarya olarak da içindeki batarya sağlığı 100 ama olurda yetmezse gidip Deji marka 2300mAh batarya alıp çok rahat kullanılır.

Hocam eğer Türkiye'de iPhone almak istiyorsan ve asgari ücret ile çalışıyorsan mecbursun iPhone 7 almaya.

Ayrıca ben telefonu birileriyle konuşmak için kullanıyorum sosyal medya kullanmıyorum pek.

Fotoğraf çekiyorum evet ama ICloud'a yüklüyorum çoğunu ve Google fotoğraflar'a o yüzden yer sorunum olmuyor.

Ek olarak iPhone 7 iOS 15 güncellemesini'de alacak bu durumda bundan sonra güncelleme almasa bile en az 2-3 sene uygulama desteği olacaktır ve 2-3 sene sonra ben bu telefonu zaten değişirim.

Batarya olarak da içindeki batarya sağlığı 100 ama olurda yetmezse gidip Deji marka 2300MAH batarya alıp çok rahat kullanılır.

iPhone da tavsiyem orijinal batarya harici kullanmayın telefoncuyada yaptırmayın her türlü açarken çiziyorlar kasayı iPhone 5s-6-7 hepsinde tecrübe ettim :D telefon 2021 de satılan fiyatındaki telefonlarla hala yarışıyor performans olarak ama fotoğraf çekmeyen beni bile bazen rahatsız ediyor kamerası son olarak da 32 değil de 128 GB alın uğur kaplan kanalında EasyCep videosu vardı orada 120TL civarı indirim kuponu var video içinde onu da kullanın derim.

Bu firmayla ilgili diğer başlıklarda söyledik tamamen şans. İyi veya kötü denemiyor. Piyasadaki 2. el telefonları toplayıp onarıyorlar pil yenileyip test ediyorlar. Üstüne 12 ay garanti veriyorlar. Arızalı ürün gelirse hemen değişim yapıyorlar. Gönderdikleri de arızalı gelirse onu da değiştiriyorlar.

Fakat kaç yıllık bir telefon satın aldığımızı hangi tamir süreçlerinden geçtiğini bilmiyoruz. Dolayısıyla ne kadar ömrü var bilmiyoruz. 12 ay sonunda arıza verip kullanılmaz hale gelirse iyi bir alışveriş yapmış olmuyoruz çünkü fiyatı ucuz değil öyle. Uzun ömürlü giderse de kazançlıyız elbette.

iPhone da tavsiyem orijinal batarya harici kullanmayın telefoncuyada yaptırmayın her türlü açarken çiziyorlar kasayı iPhone 5s-6-7 hepsinde tecrübe ettim :D telefon 2021 de satılan fiyatındaki telefonlarla hala yarışıyor performans olarak ama fotoğraf çekmeyen beni bile bazen rahatsız ediyor kamerası son olarak da 32 değil de 128 GB alın uğur kaplan kanalında EasyCep videosu vardı orada 120TL civarı indirim kuponu var video içinde onu da kullanın derim.

Orijinal batarya bulması çok zor ayrıca Deji markası gayet iyi bir marka orijinalinden daha iyi 2300MAH olanı.
Dediğiniz kuponun süresi dolmuş. :D
Batarya gibi parçaları ben değiştirebiliyorum telefoncuya falan gidip vermem.

Orijinal batarya bulması çok zor ayrıca Deji markası gayet iyi bir marka orijinalinden daha iyi 2300MAH olanı.
Dediğiniz kuponun süresi dolmuş. :D
batarya gibi parçaları ben değiştirebiliyorum telefoncuya falan gidip vermem.

Ben Apple'a verdim paraya kıyıp içim rahat olsun diye bu arada şansınız varsa apple garantili cihaz gelebiliyor EasyCep'ten.

Bu firmayla ilgili diğer başlıklarda söyledik tamamen şans. İyi veya kötü denemiyor. Piyasadaki 2. el telefonları toplayıp onarıyorlar pil yenileyip test ediyorlar. Üstüne 12 ay garanti veriyorlar. Arızalı ürün gelirse hemen değişim yapıyorlar. Gönderdikleri de arızalı gelirse onu da değiştiriyorlar.

Fakat kaç yıllık bir telefon satın aldığımızı hangi tamir süreçlerinden geçtiğini bilmiyoruz. Dolayısıyla ne kadar ömrü var bilmiyoruz. 12 ay sonunda arıza verip kullanılmaz hale gelirse iyi bir alışveriş yapmış olmuyoruz çünkü fiyatı ucuz değil öyle.

Bak kendi adıma söylüyorum ben zaten bu telefonu 2 sene kullanacağım o yüzden 2 sene içinde kullanıcı hatası dışında arıza yapacağını sanmıyorum ki zaten 1 sene boyunca arıza yaparsa değişim yapılıyor. Geriye kalan 1 sene de bir zahmet arıza yapmasın.
Ben Apple'a verdim paraya kıyıp içim rahat olsun diye bu arada şansınız varsa Apple garantili cihaz gelebiliyor EasyCep'ten.

Doğrudur gelebilir garantili cihaz. :D
Ortalama 2 sene sonra veya daha kısa süre içinde iPhone 11 veya 12 mini alacağım zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı