EasyCep'den iPhone 7 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tmm.
Bide EasyCep'in en büyük problemi, başlıktan ayrı olarak söylüyorum iphone 8 için 3.800 lira istemesidir. Aynı fiyata 2020 SE 16 ay apple garantili bulabiliyorsunuz. Komedi.
Aynen öyle.
Konya da yaşıyorsan şubesi var Konya da oradanda alabilirsin.
Konya'da değilim.
İşte net değil. İyi demiyorsam kötü de demiyorum. Burada %100 direkt uzak dur diyecekler sana. Buranın tarzı net olmayan kötüdür yaklaşımı. Ben sana farklı bir şey söyledim.

Yoksa hak veriyorum sıfırları haketmeyen fiyatlar. Ve de birçok insanın mesela benim bile işimi 6S görür. Ama firma eski telefonların fiyatlarına da operasyon yapıyor. Hadi iPhone 11 12 pahalı anladık. 6S 7'ye ne oluyor yani. Alırsan buradan paylaş bizlerle.

Dün sipariş verdim iPhone 7 32 GB Gold Mükemmel kategorisinden.
Geldiği zaman (Çarşamba-Perşembe günü gelir) herhangi bir sıkıntısı var mı yok mu buradan yazacağım.

Fırsatçılığı yapan yeni telefona da yapar. Eski IPhone'lardaki durum farklı tüm tarafları saydım. Apple tarafındaki istenç yeni telefonun satmasıdır.

Neden başka ülkelerde 150 euroya satılıyor o zaman bizde iPhone 7 için neredeyse SE 2020 parası isteniyor?

H
Bak kendi adıma söylüyorum ben zaten bu telefonu 2 sene kullanacağım o yüzden 2 sene içinde kullanıcı hatası dışında arıza yapacağını sanmıyorum ki zaten 1 sene boyunca arıza yaparsa değişim yapılıyor. Geriye kalan 1 sene de bir zahmet arıza yapmasın.

Doğrudur gelebilir garantili cihaz. :D
Ortalama 2 sene sonra veya daha kısa süre içinde iPhone 11 veya 12 mini alacağım zaten.
O zaman ben sorayım, 6S telefonum var 16GB modeli. 6S’i verip, üstüne 1000 lira verip iPhone 7 almak mantıklı mı?

Alınmaz diyenlerin hepsi muhtemelen EasyCep'ten alışveriş yapmamıştır ben alışveriş yapmış 2.yi yapacak birisi olarak memnun kaldım genelde zaten şikayet Var'ı okuyup alışveriş yapmamış kişiler alınmaz diyor :D şikayet var da zaten iyi bir yorum bulunmaz şikayet sitesi sonuçta :D

Alınmaz diyenlerin hepsi muhtemelen EasyCep'ten alışveriş yapmamıştır ben alışveriş yapmış 2.yi yapacak birisi olarak memnun kaldım genelde zaten şikayet Var'ı okuyup alışveriş yapmamış kişiler alınmaz diyor :D şikayet var da zaten iyi bir yorum bulunmaz şikayet sitesi sonuçta :D

Son derece haklısınız tamamen doğru.

Neden başka ülkelerde 150 euroya satılıyor o zaman bizde iPhone 7 için neredeyse SE 2020 parası isteniyor?
Başka ülkeler dediğin Türkiye'den çok çok gelişmiş ülkeler. Senin fırsatçılık yapıyor dediklerin zaten yapıyor. Ama yine senin dediğin gibi SE 4.800 lira iken 8'in 6 bin lira olması farklı bir durum. Eski telefon ve stok politikası var. Burada da üretici devreye giriyor. Fırsatçılık yapan aracı firmalar ha SE satmış ha 8 satmış ona farketmez.

Evet, Telefon geldi, inceledim ve size anlatayım.

-Telefon mükemmel kategorisinden aldığım için kusursuz tertemiz geldi kasa olarak ve ekran olarak.
-Tüm parçaları çalışıyor.

Fakat bir sorunumuz var o da arka kamera.
Arka kameranın içine toz girmiş, toz var kamera'da. EasyCep ile WhatsApp üzerinden konuştum, anlattım dedim ki, "Sizler bu ürünü alıcıya kargolamadan önce inceliyorsunuz fakat bu kameranın içindeki tozu nasıl görmediniz?" dedim. Onlar da, "Kargo sırasında toz girmiştir, geri yollayın düzeltelim" falan falan dedi.
Kargo da toz mu girermiş öyle saçmalık mı olur?
Ufacık bir şeyde toz girecekse içine ne yapayım bu telefonu yani?
Neyse geri yollayacağım, düzelteceklermiş. Ama yaşadığım ilçe'de de Aras Kargo yok o yüzden biraz uğraşacağım gibi görünüyor.
Telefonun içini açtıkları sırada kamerayı temizlememişler ve belli ki kamerası da değiştirilmiş toz girdiğine göre.
İade ettim.

Evet, Telefon geldi, inceledim ve size anlatayım.

-Telefon mükemmel kategorisinden aldığım için kusursuz tertemiz geldi kasa olarak ve ekran olarak.
-Tüm parçaları çalışıyor.

Fakat bir sorunumuz var o da arka kamera.
Arka kameranın içine toz girmiş, toz var kamera'da. EasyCep ile WhatsApp üzerinden konuştum, anlattım dedim ki, "Sizler bu ürünü alıcıya kargolamadan önce inceliyorsunuz fakat bu kameranın içindeki tozu nasıl görmediniz?" dedim. Onlar da, "Kargo sırasında toz girmiştir, geri yollayın düzeltelim" falan falan dedi.
Kargo da toz mu girermiş öyle saçmalık mı olur?
Ufacık bir şeyde toz girecekse içine ne yapayım bu telefonu yani?
Neyse geri yollayacağım, düzelteceklermiş. Ama yaşadığım ilçe'de de Aras Kargo yok o yüzden biraz uğraşacağım gibi görünüyor.
Telefonun içini açtıkları sırada kamerayı temizlememişler ve belli ki kamerası da değiştirilmiş toz girdiğine göre.
İade ettim.
Son durum nedir hocam? İade ettim demişsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı