EBA canavarı!

Açıklama

"-Gigabyte B365m-h m2ssd girişki yüksek performans ddr4 anakart -i3 9.cu nesil İşlemci -4Gb Ddr4 Ram -240Gb ssd -Nvidia Geforce 220 1gb ekran Kartı 2-3 bin liralık ekleme yaparak 14-15 bin liralık oyun bilgisayarına dönültürebilirsiniz"
*
Harddisk Kapasitesi : Yok

Adavra kedavara yapacağız şimdi sizinle.

Paranın zor kazanıldığı bir ülkede yaşıyoruz. O yüzden insanların bilgisayar alırken iyice araştırması, gördüğü ilk ucuz mala atlamaması gerekiyor. Tabi bizim insanımız hazır konmayı sevdiği seçin genelde kazık yiyorlar. Üzülmüyorum o yüzden.
Paranın değerinin olmadığı bir ülkede yaşıyoruz deseniz daha doğru olurdu.

Hacı EBA canavarlarının asıl olayı zaten şu değil mi laptop olacak işlemcisini boş ver İlk Çağ'dakı işlemci bile yeter ekran kartı ne boş ver onu da koy SanDisk 120 GB SSD hoppala EBA canavarı bence de hocam katılıyorum.

Paranın zor kazanıldığı bir ülkede yaşıyoruz. O yüzden insanların bilgisayar alırken iyice araştırması, gördüğü ilk ucuz mala atlamaması gerekiyor. Tabii bizim insanımız hazır konmayı sevdiği seçin genelde kazık yiyorlar. Üzülmüyorum o yüzden.

Yine de bir iç sızlatıyor düşünsene o adam o parayı kazanmak için ne hallere düşmüş beni aşırı rahatsız ediyor.

Yine de bir iç sızlatıyor düşünsene o adam o parayı kazanmak için ne hallere düşmüş beni aşırı rahatsız ediyor.

Para madem bu kadar değerli hocam araştırmadan her şeye sazan gibi atlamayacak şahsen o laptopları alanlarında bunu araştırmadığını düşünüyorum pek de üzülmüyorum.

Para madem bu kadar değerli hocam araştırmadan her şeye sazan gibi atlamayacak şahsen o laptopları alanlarında bunu araştırmadığını düşünüyorum pek de üzülmüyorum.

Siz de haklısınız ben alacağım şey kaç para olursa olsun ister 10TL ister 100TL ister 1000TL en detayına kadar girer en ucuz alınacak yöntemine kadar bulurum bilgi edinir öyle alirim bence bunu herkesin yapması gerek ama...

Siz de haklısınız ben alacağım şey kaç para olursa olsun ister 10TL ister 100TL ister 1000TL en detayına kadar girer en ucuz alınacak yöntemine kadar bulurum bilgi edinir öyle alirim bence bunu herkesin yapması gerek ama...

Ben 2022 Aralık aylarında PC fiyatları acayıp artmışken bile 2. elde 1 2 ay dolaşıp 900 TL'ye 1.7k sistem düşürdüysem her şeyi bulur araştırmak zor geliyor millete hacı almışken en iyisini alıp birkaç yıl daha idare etsin ne yani.

Geri
Yukarı