EBA için Dell EBA PC set alınır mı?

Dolaroldu8tl

Decapat
Makaleler
3
EBA, paint, paint 3D, postermywall, PowerPoint, Word falan için kullanılabilecek bir PC olduğunu düşünüyorum, fiyatı da uygun geldi. Hem TV hem monitör olması hoş. İşlemcisi eski biliyorum. HDD yetersiz gelirse eski laptoplarımın HDD'ini takarım veyahut SSD upgrade yaparım sorun olmaz. Uğraşırım zaten çok hevesliyim o konularda. Ne dersiniz efenim? DELL OPTİPLEX 745 CORE 2 160 GB HDD 4GB RAM 19'' TV-MONİTÖR - Dell Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 874109924

Son düzenleme:
Pardon hocam.
Linki varsa atar mısınız?
Hangi bilgisayar? Fiyatı ne?
Hocam ben ortada sistem göremiyorum.
Özellikleri ve fiyatı?

Son düzenleyen: Moderatör:
EBA, paint, paint 3D, postermywall, PowerPoint, Word falan için kullanılabilecek bir PC olduğunu düşünüyorum, fiyatı da uygun geldi. Hem TV hem monitör olması hoş. İşlemcisi eski biliyorum. HDD yetersiz gelirse eski laptoplarımın HDD'ini takarım veyahut SSD upgrade yaparım sorun olmaz. Uğraşırım zaten çok hevesliyim o konularda. Ne dersiniz efenim? DELL OPTİPLEX 745 CORE 2 160 GB HDD 4GB RAM 19'' TV-MONİTÖR - Dell Masaüstü Modeller İlanları sahibinden.com'da - 874109924
900 tl edeceğini sanmam. Sistem özellikleri hakkında detay verilmemiş. Ayrıca hem TV hem monitör olması hoş demişsiniz. Zaten televizyonlar monitörlerin büyük versiyonudur. Tüm işlevleri monitörler de yapabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı