Ebay'den G530FQ kılıfı aldım kaç günde gelir?

1. Sağ olun hocam. Bayramdan sonra gelir mi? Ayrıca direkt eve mi gelecek?
  2. Hocam 2A şarj cihazı, kulaklık, laptop için wireless kart alabilir miyim? Gelir mi? Ayrıca siz ne tür şeyler alıyorsunuz?
  1. Hangi adresi verdiysen oraya gelecektir.
  2. @Recep Baltaş eBay üzerinden laptop için ekran kartı siparişi, Wireless kartı siparişi vermiş birisi. Bunları alırken yaşadığı tecrübeleri de aktardı zaten. :)
    • https://www.technopat.net/sosyal/konu/gtx670m-siparişim-ve-ebayden-ürün-getirme.13610/
    • https://www.technopat.net/sosyal/ko...h-wi-fi-bluetooth-4-0-combo-mini-kart.113050/

Her ürün için bütçenizi yazın. Yani kulaklık için kaç lira, şarj aleti için kaç lira? Şarj aleti hangi cihaz için lazım?

Bekliyorum hocam.

SHIPPED: Rugged Armor Hybrid Stand Case Cover For Samsung Galaxy Grand Prime G530 G5308W gmail'e şöyle bir mesaj geldi. Kargolanmış galiba.

Bekliyorum hocam.

SHIPPED: Rugged Armor Hybrid Stand Case Cover For Samsung Galaxy Grand Prime G530 G5308W gmail'e şöyle bir mesaj geldi. Kargolanmış galiba.
Zaten siparişi verdiğin gün içinde veya diğer gün direkt kargoluyorlar. Oradan Türkiye'ye gelmesi 15 gün Türkiye'den şehrine gelmesi daha uzun sürüyor. İşleyişi sen düşün :D

Zaten siparişi verdiğin gün içinde veya diğer gün direkt kargoluyorlar. Oradan Türkiye'ye gelmesi 15 gün Türkiye'den şehrine gelmesi daha uzun sürüyor. İşleyişi sen düşün :D

Neyse mecbur bekliyeceğiz. Böyle kılıflar ülkemizde olmadığı için, oluncada pahalı olduğu için beklemek zorundayız :D Ayrıca kulaklık ve sarj aleti önerinizi bekliyorum :D

Her ürün için bütçenizi yazın. Yani kulaklık için kaç lira, şarj aleti için kaç lira? Şarj aleti hangi cihaz için lazım?

Hocam bir öneride bulunacak mısınız ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağol hocam yalnız kulak içi kulaklık lazımdı bana :D
Kulak içi olanları fazla tavsiye etmem sağlığınızı bozabilir. Verdiğim şekilde sesi en azından absorbe edebiliyor ve kulağa rahat oturabiliyor. Ayrıca o kadar pahalı kulak içine fazla bana göre. Yinede istersen şunlardan birini alabilirsin:
New Xtreme Xplosives HAFX1X1 Ha FX1X in Ear Canal Headphones Deep Bass | eBay
KZ ED8M Music Enthusiast Headphones HiFi Anti Noise Earphone Headset with Mic | eBay
Xiaomi Piston High Fidelity Quality Stereo in Ear Earphones with Mic for Xiaomi | eBay

Kulak içi olanları fazla tavsiye etmem sağlığınızı bozabilir. Verdiğim şekilde sesi en azından absorbe edebiliyor ve kulağa rahat oturabiliyor. Ayrıca o kadar pahalı kulak içine fazla bana göre. Yinede istersen şunlardan birini alabilirsin:
New Xtreme Xplosives HAFX1X1 Ha FX1X in Ear Canal Headphones Deep Bass | eBay
KZ ED8M Music Enthusiast Headphones HiFi Anti Noise Earphone Headset with Mic | eBay
Xiaomi Piston High Fidelity Quality Stereo in Ear Earphones with Mic for Xiaomi | eBay

Xiaomi güzelmiş hocamda şu ilk attığınızın o mikrofonsuz şekli yok mudur ? Dışarıda müzik dinlemek için lazım da.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı