Ebay'den G530FQ kılıfı aldım kaç günde gelir?

Kulak içi istiyordun diye son verdiğimin ilk baştakini dedin sandım. Mikrosofonsuzu yok bildiğim kadarıyla. Neden mic. istemiyorsun? En ucuz kulaklıkların bile mic'i var.

Tamamdır hocam. Xiaomi gold rengine alacağım .

Kulak içi istiyordun diye son verdiğimin ilk baştakini dedin sandım. Mikrosofonsuzu yok bildiğim kadarıyla. Neden mic. istemiyorsun? En ucuz kulaklıkların bile mic'i var.

IN EAR Piston Earphones Headset Headphones FOR Xiaomi M2 M1S M2S M3 M2A M1 Youth | eBay bu nasıldır hocam fiyatda iyi gibi bi cinlik olmasın ?

Seninkinde kulak silikonları yok ekstra olarak. Açıklamalara göre de benim verdiğim Xiaomi serisinin çoğunu destekliyor seninkinde universal olarak gözüküyor. Ancak yine de ikisinin tüm telefonlarda çalışacağını düşünüyorum. Yani sana kalmış.

Seninkinde kulak silikonları yok ekstra olarak. Açıklamalara göre de benim verdiğim Xiaomi serisinin çoğunu destekliyor seninkinde universal olarak gözüküyor. Ancak yine de ikisinin tüm telefonlarda çalışacağını düşünüyorum. Yani sana kalmış.

Bir silikon farkı bu kadar olur mu ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Her ürün için bütçenizi yazın. Yani kulaklık için kaç lira, şarj aleti için kaç lira? Şarj aleti hangi cihaz için lazım?

White New Genuine Samsung 2A Galaxy S4 Wall Charger Adapter USB Cable | eBay şu ürünü aldım hocam. Bir sıkıntı çıkar mı ? Ayrıca hava yoluyla mı gelecek ? Ne zaman gelir ?
1.jpg

@Recep Baltaş

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı