Ebeveyn için casus takip yazılımı önerisi

Hocam onlardan ne olacak ki? Bende dolandırıcılık falan sanmıştım. Yaşı kaçtı?
Aileleri de eve geliyor 1 2 değil 20 30 kı
Arkadaşlarının sevgilisinemi yazmak. O zaman küçük değil kaç yaşında çocuğunuz.
Çocuğum değil bir tanıdığımın çocugu 14 yaşında. Böyle bir takip olayı olduğunu öğrenmiş. Bildiğim bir proğram varmı diye sordu bende burdan bilgi almak istedim. Ama illegalmiş

Aileleri de eve geliyor 1 2 değil 20 30 kı.

Çocuğum değil bir tanıdığımın çocugu 14 yaşında. Böyle bir takip olayı olduğunu öğrenmiş. Bildiğim bir program var mı diye sordu bende buradan bilgi almak istedim. Ama illegalmiş.

14 yaşındaysa iş işten geçmiş. Ona bir şey anlatılmazki en iyisi eline tuşlu telefon vermek.

Aileleri de eve geliyor 1 2 değil 20 30 kı.

Çocuğum değil bir tanıdığımın çocugu 14 yaşında. Böyle bir takip olayı olduğunu öğrenmiş. Bildiğim bir program var mı diye sordu bende buradan bilgi almak istedim. Ama illegalmiş.

Çocuğunu izlemek veya kontrol etmek ne zaman illegal oldu?

Aileleri de eve geliyor 1 2 değil 20 30 kı

Çocuğum değil bir tanıdığımın çocugu 14 yaşında. Böyle bir takip olayı olduğunu öğrenmiş. Bildiğim bir program var mı diye sordu bende buradan bilgi almak istedim. Ama illegalmiş

Hocam Instagram hesabını vb. dondursunlar. Konuşmalar +18 mi?

Çocuğunu izlemek veya kontrol etmek ne zaman illegal oldu?

Çocuğun veya herhangi bir birey fark etmez bu bir suç ama böyle bir durum varsa yapılmalı. Eline tuşlu telefon versinler SIM taksınlar aradıklarında ulaşsınlar.

Hocam madem çocuk laftan anlamıyor o zaman tek çare dedikleri gibi tuşlu telefon yapacak bir şey yok ya da bir şekilde terbiye verilmesi lazım bir şekilde.
Başka bir seçenek kalmıyor zaten. Teşekkürler.
Bu kızgın atan arkadaşlar bende bilgi almak için yazdım zaten çocuğum değim birşey değil.

Bahsettiğiniz tarz RAT uygulamaları teknik olarak illegal değil ancak genel olarak illegal amaçla (3.şahısları ve izinsiz olarak ) kullanıldığı için genel olarak illegal algısı var ancak kişinin bilgisi dahilinde ya da reşit olmayan ebeveynler için kullanmada sorun olacağını düşünmüyorum, bir avukat varsa daha doğru yönlendirir tâbi ama benim bilgim bu şekilde. Ancak asıl sorun legal olarak bu uygulamayı edebileceğiniz pek bir yer olduğunu sanmıyorum varsada belirttiğiniz gibi yüksek fiyatıdır.

Geri
Yukarı