ECS G31T-M7 Hackintosh Kurulumu

BİOS için gerekli ayarları yarın senden alıyorum orası okey :) BİOSu güncellemede hangi adımları izlemem gerekiyor ondan bahsedebilir misin bana?

AFUWIN üzerinden güncelleme yapabilir miyim?

Biosu AFUWIN uzerinden guncelledim ve acilis ekrani anakartin sayfasiyla acildi tarih ve saat girdim. Bios guncelleme tamamlandi sanirim.

BIOS'un güncellendiğini şuradan anlayabilirsin.

30crc7x.jpg

O tarih değişmiş olmalı.

Bugün sana atacağım. Kendiminkilerini de unuttum :)

Açılışta gelen ekranla birlikte belirtilen tarihin değiştiğini gördüm :)

Yeni yazan tarih : 02/25/2010 olmuş.

Bugünde BİOS ayarlarını alabilirsem sanırım kuruluma geçebilirim.

BİOS ayarlarını ne zaman atabilirsin acaba?

- - - Güncellendi - - -

İnen raw dosyasını (OS X 10.9 Install USB.raw) usb belleğime flashladım ve ismi EFI olarak değişti. Flaslama işlemim tamam, BİOS güncellemede tamamdır. Sadece BİOS ayarlarını yapmak kaldı. m3Rt kardeşim senden yardım bekliyorum kuruluma başlamam için :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Umarım bulursun ya benim için çok önemli. Senden gelecek cevap gelecekteki hackintosh kariyerimi belirleyecek :D :D

- - - Güncellendi - - -

Uzun ugraslarim ve cabam sonucunda biosta bir kac ayar yaparak kurulum ekranina ulaştım. Suanda OS X, "Mavericks" yükleniyor. Umarim bir sıkıntı cikmadan kurulumu basarili bir sekilde tamamlayabilirim.

- - - Güncellendi - - -

Evet arkadaşlar Mac OS X Mavericks sistemim basariyla kuruldu. Suanda multibeast programi yardımıyla driverlari kurup sistemimi tamamen calisir hale getireceğim. Yardimi gecen herkese çok teşekkür ederim. Yardımcı olmami isteyen arkadaslar varsa destek olmaya calisirim. Teşekkürler Technopat ailesi :)

- - - Güncellendi - - -

Driverlari kurmama rağmen ses ve interneti hala saglayamadim yardimci olabilecek arkadaslar arıyorum :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı