Eczanelerde metil alkol satılır mı?

batuhan3707

Hectopat
İnternetten etil alkol ile metil alkolü ayıran bir test aldım. Denemek için küçük bir miktar metil alkol almak istiyorum. Eczanelerde satılır mı acaba?

Bana da zaten 10 ml lazım. %96 saf etil alkol de satılır mı acaba 10 ml falan?
Saflık derecesine göre sorun ederler mi bilmem ama bildiğin veya tanıdığın bir eczane varsa onunla görüşürsen daha kolay elde edebilirsin bence. En azından kasmaz seni;)

Metil alkolü yılbaşı gecesi tekel bayiden alacağınız bir rakının içinde bulma ihtimaliniz yüksek.

Ancak bekleyemem diyorsanız eczaneden alınabilir. Etil alkol ise elektronikçilerde bulunuyor bazen, sorabilirsiniz.

Metil alkolü yılbaşı gecesi tekel bayiden alacağınız bir rakının içinde bulma ihtimaliniz yüksek.

Ancak bekleyemem diyorsanız eczaneden alınabilir. Etil alkol ise elektronikçilerde bulunuyor bazen, sorabilirsiniz.
Bana saf karışım olmayanları lazım. Bütçe açısından da uygun olması için 5-10 ml arasında.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı