Edep erkan kalmadı yahu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Silinen üye İlmi var direk döversen olmaz. Önce 1 tane vuracaksın, sonra gizli bilgileri kulağına fısıldayacaksın. Anladın mı evladım? Diye sorduktan sonra tekrar vurup diğer ilmi bilgiye geçeceksin.

Bu sırayı karıştırırsan, yaptığı şeylerin (Küfür, yüksek sesle bağırma v.s) doğru olmadığını öğretemezsin.
Sanırım benim konu farklıydı. İkimizde Metin2 oynuyorduk ve 1 PC vardı büyük olduğu için dövüp alıyordu.

Ben 2 erkek kardeş abisi olarak, kardeşlerimi sadece benle dalga geçmeleri veya benimle uğraşmaları el kol şakaları yapmaları konusunda dövdüm. Ama çocuklar hala yapıyor. Hele benden bir küçük olan dayak arsizi ben dövmekten bıktım o dayak yemekten bikmadi. 20 yaşındayım hala aynı seylerden dolayı anlasamiyoruz. Ha velede gelince konu trol. Yok at becermis inek becermis. Hayatında hayvan goren birisi bunlara inanmaz. Onun dışında eğer cidden boyle bir çocuk benim kuzenim olsa sadece küfür etse diğer hususları saymıyorum, eli ayağını krar sakat birakirdim. Kafamda bile böyle bir tip canlandirinda sinirlerim tepeme bindi bak. Ayrıca hiçbir aile o saydıklarınizi bir al karşılamaz, sacmalamayin.

Ben 2 erkek kardeş abisi olarak, kardeşlerimi sadece benle dalga geçmeleri veya benimle uğraşmaları el kol şakaları yapmaları konusunda dövdüm. Ama çocuklar hala yapıyor. Hele benden bir küçük olan dayak arsizi ben dövmekten bıktım o dayak yemekten bikmadi. 20 yaşındayım hala aynı seylerden dolayı anlasamiyoruz. Ha velede gelince konu trol. Yok at becermis inek becermis. Hayatında hayvan goren birisi bunlara inanmaz. Onun dışında eğer cidden boyle bir çocuk benim kuzenim olsa sadece küfür etse diğer hususları saymıyorum, eli ayağını krar sakat birakirdim. Kafamda bile böyle bir tip canlandirinda sinirlerim tepeme bindi bak. Ayrıca hiçbir aile o saydıklarınizi bir al karşılamaz, sacmalamayin.
İfade yasağım var ifade bırakamadım kusura bakmayın. Neyse sonuna kadar katılıyorum son günlerde TS iyice trol şahısların saldırısına uğramaya başladı. Ama bu konu hariç komik oluyor.

Konuşmayı deneyebilirsin çocuk konuşmadan etkilenebilir eğer anlayacağı dilden konuşursan. Tabii böylelerini biraz konuşarak zor yola getirirsin ama denemekte fayda var.
Kardeş çocuğun beyni alarmlı saat gibi. Her kes nasihat veriyor oğlum yapma etme. Bu bilgiler çocuğun beyninde 5 dakika kalıyo. Sabah uyandığında sanki hiçbir şey söylençe
İfade yasağım var ifade bırakamadım kusura bakmayın. Neyse sonuna kadar katılıyorum son günlerde TS iyice trol şahısların saldırısına uğramaya başladı. Ama bu konu hariç komik oluyor.
Bir tek siz akıllısınız zaten.Trol felan değil gerçek. Çocuk köyde yaşıyor ben şehirde. Yılda 1 kere gidiyorum ve 3 ay kalıyorum. Çocuk gerçekten de yukarıda belirttiğim gibi
Hem komik felan da değil dayım oğlu o benim.Ayrıca babası 4 yıl önce rahmetli oldu. Gerçekten fazla troll izliyorsunuz yapmayın böyle. Bakın gerçekten tavsiye verenlere teşekkür ederim ama çocuğun ailesi tam anlamıyla normal karşılıyor demedim. O inek meselesi yüzünden çocuk dayak yedi annesinden hem de sopayla yani akıl var mantık var öyle şeyler normal karşılanır mı? Normal karşıladıkları kısım küfürleri. Ne küfür ederse etsin herkes gülüyor ama yukarıda anlattıklarım bire bir gerçek...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı