Edep erkan kalmadı yahu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konu trol ya, geçen 1v1 dayak yiyip rezil olan arkadaş heralde. Saçmalamış. Bir önce ki mesajı konuda bulunan mesajları okumadan önce yazmıştım.
İsim ve yorum uyumu.
Asosyal olmanın hakkını sonuna kadar vermekteyim.

13-15 yaş çocukların tam döverek eğitim çağıdır. Zıvanadan çıktıkları dönemdir. 12 yaşında olsa bir şey yapamazsın ama yaşı gelmiş yavaştan eğit. Her cümlenin başında 1 tane vur. Ağlayarak öğrenecektir.

13-15 yaş çocukların tam döverek eğitim çağıdır. Zıvanadan çıktıkları dönemdir. 12 yaşında olsa bir şey yapamazsın ama yaşı gelmiş yavaştan eğit. Her cümlenin başında 1 tane vur. Ağlayarak öğrenecektir.
Katılmıyorum. Abim anasınıfından beri döver beni tam tersine onun istediği gibi değil onun istemediği gibiyim.
O arkadaşın videosu 2017 Yılından idi.
Zaten arkadaş akşam 5 gibi kavga ettiğini söylüyordu ama video karanlıktı. Ama sağ olsun iyi gülmüştüm.

Durumun benzerini mahalledeki bir çocukla bende yasadim. Babasına abisine söylesem de kimseyi takmayip kufur etmeye devam etmişti. En son dayanamayıp sarıldım boğazına ve sakin bir şekilde uyardım. O günden beri yanımdan besmeleyle geçiyor. Eğer ben küfür etmemesi konusunda uyarmasam muhakkak bir gün birisi sağlam döverdi. Çünkü insanların eşlerine, olmuslerine vs. küfür ediyordu.

@Silinen üye İlmi var direk döversen olmaz. Önce 1 tane vuracaksın, sonra gizli bilgileri kulağına fısıldayacaksın. Anladın mı evladım? Diye sorduktan sonra tekrar vurup diğer ilmi bilgiye geçeceksin.

Bu sırayı karıştırırsan, yaptığı şeylerin (Küfür, yüksek sesle bağırma v.s) doğru olmadığını öğretemezsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı