"Abi ışıklı olsun" nedir bu yahu?

Blue dışı switchli olanları var mı bunların?

Bu ne arkadaş bu gün herkes kendi ekran kartını övüyor, nerede gördüğümü hatırlamıyorum burada ama önceki sayfalarda olması lazım başka bir arkadaş da yazmış. Ne olmuş yani biz AMD radeon hd 6570 1 GB kullanıyorsak, hayallerimizi de satmadık ya. :(
Kartımı övmüyorum ya. @Silinen üye bilir 1060 meselesini. :) Biraz alış ortama sen de. Yavaş yavaş çözersin. :)

Benim sorunum o değildi ama ... :D Olabilir ilk klavyelerin hepsi mekanik, sadece hissiyat farkı var. Ama sonuç hepsinde bağımsız tuş sistemi. :)

Blue dışı switchli olanları var mı bunların?

Kartımı övmüyorum ya. @Silinen üye bilir 1060 meselesini. :) Biraz alış ortama sen de. Yavaş yavaş çözersin. :)
Kusura bakmayın ekran kartı konusunda hassasım biraz, şuan göz yaşlarımı tutamıyorum mesela. :cry:

İş bilekte bitiyor bilekte. İstersen trilyonluk kullan, yeteneğin yoksa karşıdaki Everest setli adam bile seni alır altına.

Citiks dokusyüsseksen tiay yüskırkdört HZ monitörüm var CS GO'da karşımdaki adam GT420 720P monitörüyle bana hetşat atıyor. :lanet:

1496534948261.jpeg
Teşekkürler... [emoji1360]

Yanlız o 600 700 liralık K95'deki rahatlığı, sağlamlığı, Zalman yada Everest kalvyeler sağlamaz.

Ayrıca Türkiye'de pahalı. Ve kaliteli mekanik klavyeler 350 TL'den başlıyor, öyle 100 TL'ye adam gibi kalvye yok, bırak mekaniği.
Benim tepkim başka hocam. Başlıkta da yazdığı gibi "Abi ışıqlı olsun" diyen adam genel olarak ekonomik bağımsızlığını kazanmamış ve harcama bilincinde olmayan kişilerdir yani. Bilenleri elbet var ama, kendisini ailesini sıkıntıya sokup bu tip sadece zevk arz eden ürünler almalarına karşıyım. Yoksa hiç bir şeyin kalitesini sorgulamıyorum. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı