Edge Chromium, Netflix'e sekme geçişinde donuyor

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Arkadaşlar Chrome'de yaşamayıp, Edge'de yaşadığım bir sorun var. Netflix'e ilk giriş yaptığımda sorun biraz kendini belli ediyor zaten. 4-5 saniye donuyor ve kaydırma hareketleri bi anda yükleniyor. Chrome'de yaşamıyorum bunu. Asıl sorun ise bir film açıkken veya filmi duraklatmışken başka bir sekmeden Netflix'e geri geçiş yapınca bir süre geçiş yapmıyor ve donuyor. Bazen ise tüm Edge simsiyah oluyor ve mouseyi getirdiğim butonlar görünmeye başlıyor. Sorun ise Netflix sekmesini kapatınca çözülüyor. Bu sorun olmadığı zaman ise Netflix sekmesini kapatınca tüm ekran anlık simsiyah oluyor ve sonra düzeliyor. Edge kendini sildirmemize izin vermiyor. Dosya konumunu bulup Edge ile kısımları sildim ve setupunu indirip kurdum. Çözüm sağlamadı. Onarmayı denedim. Gene çözüm olmadı. Ekran kartı sürücüsü ile alakalı olabilir mi? DDU ile kaldırıp tekrardan yükleyeyim mi?

Konuyla bağımsız olacak ama tarayıcıdan Netflix'i önermem. 5.1 ses çalışmıyor. 2.0 olunca da ses bitrate i düşüyor ve tatmin etmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı