Edge'de Son Kalan Sekme Kapatıldığında Diğer Sekmeler Kapanıyor

İlk olarak Edge versiyonunu indirin. Edge uzantı sayfası Chrome ile yarışacak düzeyde.
Uzantı gördüğüm kadarıyla sadece videoları indiriyor. Resimlerin üzerine gelince indirme bağlantısı gözükmüyor. Ayrıca videoları indirmede herhangi bir sorun yaşamadım. Hangi uzantıları kullanıyorsunuz?

İlk olarak Edge versiyonunu indirin. Edge uzantı sayfası Chrome ile yarışacak düzeyde.
Uzantı gördüğüm kadarıyla sadece videoları indiriyor. Resimlerin üzerine gelince indirme bağlantısı gözükmüyor. Ayrıca videoları indirmede herhangi bir sorun yaşamadım. Hangi uzantıları kullanıyorsunuz?
Maalesef işe yaramadı. Bu sefer YouTube'da çalışıyor fakat Instagram hala aynı. Diğer sitelerde de indir butonu çıkıyor. Bir Instagram sorunlu galiba. Bana lazım olan da o zaten. :( O da çalışmıyor.

Sadece video değil fotoğraf falan da indiriyor. Baya bir site desteği var.
Uzantılarım bunlar;

1612808374183.png

1612808417088.png

Uzantıları devre dışı bırakıp test ettiniz mi? Resimlerde indirme butonu bende de çıkmıyor. Uzantı sorunlu olabilir.

Bu arada dediğim gibi Edge mağazasında çoğu uzantı bulunuyor. Chrome yerine Edge üzerinden yüklemeniz daha faydalı diyebilirim. Aşağıda bazı kullandığın uzantıların, Edge bağlantılarını attım.

Uzantıları devre dışı bırakıp test ettiniz mi? Resimlerde indirme butonu bende de çıkmıyor. Uzantı sorunlu olabilir.

Bu arada dediğim gibi Edge mağazasında çoğu uzantı bulunuyor. Chrome yerine Edge üzerinden yüklemeniz daha faydalı diyebilirim. Aşağıda bazı kullandığın uzantıların, Edge bağlantılarını attım.
Sadece o kalacak şekilde tüm uzantıları devre dışı bırakıp denedim yine aynı. Sanırım eklenti Edge kısmında sorunlu. Umarım düzeltilir. Bildiğiniz buna alternatif Instagram fotoğraf, videoları indirebileceğim bir eklenti var mı?

Olan tüm eklentileri Edge'den indirdim.

Şahsen bu tarz uzantıları önermiyorum. Ama kabaca bakınca şu uzantıyı buldum.
Bu uzantılar yerine bağlantı ile indirme yapan siteleri kullanmanızı öneririm.

Şahsen bu tarz uzantıları önermiyorum. Ama kabaca bakınca şu uzantıyı buldum.
Bu uzantılar yerine bağlantı ile indirme yapan siteleri kullanmanızı öneririm.
Eklentiyi pratik ve hızlı olduğu için kullanıyorum. Şahsen üşenirim siteden açıp indirmeye bir fotoğraf için. Instagram odaklı olduğum için bu eklentiyi buldum. Yardımların için çok teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı