EDIFIER X600 & Logitech Z-323

brod12

Kilopat
2+1 Ses sitemi almayı düşünüyorum. Edıfıer inceleme ve yorumlara baktım ama video incelemeler eski tarihlerde cekilmis ama ürün hakkında güzel yorumlar var. Ben sizce hangisini tercih etmeliyim görüntü önemli değil sadece verdiği ses önemli benim için. x600 de ses kontrol yokmus heralde bende ses kartı var oradan yapacağım konrolu oda sorun yaratmıyor benim için sanarmarketim.com aradım stoklarda varmıs eğer sizlerde onaylarsanız almayı düşünüyorum. Yada Edıfıer m3200 olabilir ama arasındaki fiyat farkı sadece tasarımdan dolayı ise olmama ama ses x600 daha kaliteli ve düzgünse düşüne bilirim. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

Teşekkürler. Yazdığım ses sistemi ile ilgili bir bilginiz var mı? Öneri ve yorumlarınızı bekliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Başka öneri yada yorumu olan yokmu arkadaşlar.

- - - Güncellendi - - -

Sizlerden ürün ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum ona göre sanalmarketim den sipariş vermeyi düşünüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Şaka gibi yha hiç kimsenin bir fikri yokmu bu ürün ile ilgili :D

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı