Edit nasıl?

Arkadaşlar yeni yeni öğreniyorum pek bilgim yok teşekkür ederim tavsiyeler için genel olarak müzik ile klibin uyumunun olmasını ve efektlerle süslememi önerdiğinizi görüyorum kendimi geliştirmeye çalışacağım tekrar teşekkürler.

İlk edit ve telefondan yaptığın için büyük ihtimalle biraz kötü olabilir, önceki yorumda bahsettiğim gibi, her şeyin ilki kötü veya aksilikleri olabilir, aklına fikirler gelip onu yapmaya çalışıp en iyisini yapana kadar gayret gösterip bakınırsan, kendini geliştirebilirsin, şimdiden kolay gelsin.

Arkadaşlar ilk editimi yaptım. Sizce daha güzel nasıl olabilir neler katabilirim? Yorum yaparsanız sevinirim. Login • Instagram

Dostum kliplerin arkasıana şarkı konunca edit olmuyor. Altta justinus hocamın dedigği gibi geçiş vs. eklemen gerekiyor ve Sync cok onemlı edıtte yanı kısacası uyum. Ben de edit yapan biriyim hatta örnek atayım.

Anladığım kadarıyla telefondan yapmışsın. Arkaya müzik koymuşsun fakat animasyon bakımından fakir kalmış sanki.

Animasyon konusunda fikrin ve bilgin yoksa ilk yaptığın editlerde geçiş aşamalarıyla kullandığın şarkıdaki bas noktalarını kesiştirebilirsen (bkz; edit örneği) hem kulağa hem göze hitap eder. :)

Ek olarak montajlamak biraz yaratıcılığa açtır. Attığım sadece bir fikir versin sana, benzerini yapmak yerine aklına gelen fikirleri montaja uygulamaya çalış. Güzel çalışmalar çıkacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı