Edit nasıl?

MelkanUchiha

Centipat
Daha fazla  
Edite 5.5 ay önce başladım sizce nasıl olmuş...
Benim editim:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Remake yaptığım video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka bundan pek farklı olmamış be 😇

O kadar mı kötü olmuş ya?
Hocam bana videolar aynı gibi geldi ama?
Remake dediğim şey hocam zaten benzerini ya da aynısını yapmaktır. Benzetebildiğim kadarıyla benzettim.

remake dedigin şey hocam zaten benzerini ya da aynısını yapmaktir, benzetebildiğim kadarıyla benzettim.
Hocam editte zaten olan şeyin aynısını yapmak bence boş bir uğraştır ve remakeden saymam. Remake anlamca dediğiniz gibi ama benim görüşümce aynısını yapmak ve üstüne kendinizce gözle rahat görülebilecek farklar ortaya koymaktır. Bu konuda yaratıcılığınızı ve edit yeteneklerini geliştirebileceğinizi inanıyorum.

Geçişler bi' tık daha akıcı olabilirdi yine de güzel remake olmuş. Emeğine sağlık.

Videolara geçiş eklemişsin gibi duruyor. Onları bir bütünmüş gibi gösterebilirsin. Mesela Naruto'nun herhangi bir yumruk sahnesi ile başka bir sahnesine iyi bir geçiş yapabilirsin. Ayrıca yazı çok sade olmuş. Farklı bir font kullanıp yazı geldiğinde hafif sallanma efekti verirsen daha hoş durur. Elinize sağlık güzel olmuş fakat geliştirilebilir.

Geri
Yukarı