Edite 10 üzerinden puanınız nedir?

Burak Gençoğlu

Centipat
Lütfen puan verenler kötü yönlerini de söylesin, neden kaç puan kırdığını vs... İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5 veriyorum, nedenleri:

Baştaki yazı arkasındaki bildirim beyaz olduğu için okunmuyor, farklı bir renk yapılabilirdi. Aykut Elmas olan yerlerin kalitesi çok kötü ve parlaklıkla fazla oynanmış, gözlerim acıdı resmen. Efekt sürekli sol sağ yapıyor, farklı bir biçimde olsaydı daha güzel olabilirdi.

Yine de ortada emek var, elinize sağlık.

Lütfen puan verenler kötü yönlerini de söylesin, neden kaç puan kırdığını vs... İyi seyirler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gayet güzel, puanlama yapmak istemiyorum.

5 veriyorum, nedenleri:

Baştaki yazı arkasındaki bildirim beyaz olduğu için okunmuyor, farklı bir renk yapılabilirdi. Aykut Elmas olan yerlerin kalitesi çok kötü ve parlaklıkla fazla oynanmış, gözlerim acıdı resmen. Efekt sürekli sol sağ yapıyor, farklı bir biçimde olsaydı daha güzel olabilirdi.

Yine de ortada emek var, elinize sağlık.
Kullanılan klipler 2014 yılından alınma çoğu.Kalite benden kaynaklı değil.İkinci ritim yerinde bunu dikkate alarak farklı klipler.Parlaklıkla oynanmadı glowdan dolayı glowuda çok kısmıştım.Yorumunuz için teşekkürler :).
Güzel olmuş. 10/10
Yorumunuz için teşekkürler.
Gayet güzel, puanlama yapmak istemiyorum.
Yorumunuz için teşekkürler.Sizin fikriniz saygı duyuyorum.
Çoğu Instagram sayfasının yaptığı edit hoş duruyor güzel.
Yorumunuz için teşekkürler.

10 üzerinden 9 edit harika olmuş geçişler çok hoş olmuş filtre göz yormuyor 1 puanımı farklı geçişler kullanmadığınız için kırdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı