Editim nasıl olmuş?

Neye göre karşılaştırma yapılmış? En başta bıçak atma mevzusu var sonra CS:GO´daki M4 ile vuruşlara geçiyor bir bağlantı kuramadım geçiş yaparken kesimde çok ince bir kısım unutulmuş gibiydi açık dürbüne geçiyor dürbün kapanıyor sonra tekrar açılıp adamı vuruyor. Seçtiğiniz videoların birbiriyle bağlantısı olması bence izlenebilirliği arttırır, Valorant´tan tek bir sahne ile değil de birkaç sahne aralara serpiştirilerek veya en başta 1-2 sahne daha fazla gösterilerek daha güzel olabilirmiş.

Güzel olmuş ama izlerken gözlerime ağrı girdi.

Neden hocam?

Neye göre karşılaştırma yapılmış? En başta bıçak atma mevzusu var sonra CS:GO´daki M4 ile vuruşlara geçiyor bir bağlantı kuramadım geçiş yaparken kesimde çok ince bir kısım unutulmuş gibiydi açık dürbüne geçiyor dürbün kapanıyor sonra tekrar açılıp adamı vuruyor. Seçtiğiniz videoların birbiriyle bağlantısı olması bence izlenebilirliği arttırır, valorant´tan tek bir sahne ile değil de birkaç sahne aralara serpiştirilerek veya en başta 1-2 sahne daha fazla gösterilerek daha güzel olabilirmiş.

Hocam herhangi bir bağlantı yok veya sadece "shit edit" gibi düşünün siz bunu. Eleştiriniz için teşekkür ederim.

Güzel ama geçişleri beğenmedim.

Mobilde kaynaklar kısıtlı ondan dolayı en iyilerini koydum.

Ben daha slow editler seviyorum. Türü gereği hızlı olabilir ama bunun dışında beğendim. Eline emeğine sağlık.

Yukarıda birinin "İğrenç" dediğini gördüm. Diyecek bir şey bulamıyorum hocam. Açıklamanda belirtmişsin zaten "Eksiklerimi söylerseniz." diye buna rağmen gelip böyle yıkıcı bir söylem yapılmasını hoş bulmuyorum. Bu arada bu eleştiri değil yıkımdır.

Güzel ama kötü.
Nasıl kötü?
-Geçişler smooth ve hızlı olsa daha iyi olurdu.

-Adam vurduğunda, camera shake gibi ya da glow gibi effectlerde girmesi lazımdı.

-Transitions azaltılabilirdi.

Nasıl güzel?

-Şarkı seçimi güzel.

ayrietten bunu nazicane yazmak isterim.
Thumbnail çekici değil ve Mortal Kombat eski oyunları gibi.

Hocam onun süresini ayarlayabiliyorsunuz. Alight Motion, ınshot, capcut bunlardan biri ise çok kolay ayarlarsınız. Hangi programı kullanıyorsunuz?

Capcut lakin süreyi kısaltınca süresi bitince videoya devam ediyor ama efekt bitiyor.

Ben daha Slow editler seviyorum. Türü gereği hızlı olabilir ama bunun dışında beğendim. Eline emeğine sağlık.

Yukarıda birinin "iğrenç" dediğini gördüm. Diyecek bir şey bulamıyorum hocam. Açıklamanda belirtmişsin zaten "eksiklerimi söylerseniz." diye buna rağmen gelip böyle yıkıcı bir söylem yapılmasını hoş bulmuyorum. Bu arada bu eleştiri değil yıkımdır.

Teşekkür ederim haklısınız.

Güzel ama kötü.
Nasıl kötü?
-Geçişler smooth ve hızlı olsa daha iyi olurdu.

-Adam vurduğunda, camera shake gibi ya da glow gibi effectlerde girmesi lazımdı.

-Transitions azaltılabilirdi.

Nasıl güzel?

-Şarkı seçimi güzel.

ayrietten bunu nazicane yazmak isterim.
Thumbnail çekici değil ve Mortal Kombat eski oyunları gibi.

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı